reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja w sobote mialam transfer 1 blastki. Pierwszy raz sie w ogole nie stresowalam- bylam o dziwo spokojna. Zamrozonych jeszcze 5, embriolog bardzo zadowolony z wyniku. Po transferze spotkalam malzenstwo z dzieckiem w centrum i chwycilam dziewczynke za raczke a jej tata do niej "popatrz skarbie to tez jest przyszla mama". Popatrzylam na partnera i sie tylko usmiechnelismy :) moze jakas wyrocznia. Teraz tylko czekac. Dziewczynki powodzenia dzisiaj!

Wspaniały wynik 5 mrozaczkow!!!! Teraz tylko cierpliwie czekac! Niech się gnieździ na najbliższe 9miesiecy!!!
 
Dziewczyny muszę sie Was poradzić. 12.06 mam dopiero wizytę kontrolna, to bedzie mój 12 dzień cyklu. Obecnie biorę 4 tabletki co 6 godzin Estrofemu oraz jedno psiknięcie wieczorkiem Lenzetto. Bardzo dobrze zareagowałam na stymulację bo narobiłam aż 38 jajeczek. Obawiam sie przerostu Endometrium. Czy któraś miała może te leki. Z tego co Was czytam to Endometrium najlepiej w przedziale 7-9mm. Nie wiem zaczynaja sie pojawiać obawy i strach a do transferu jeszcze pewnie z 2 tyg. [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny muszę sie Was poradzić. 12.06 mam dopiero wizytę kontrolna, to bedzie mój 12 dzień cyklu. Obecnie biorę 4 tabletki co 6 godzin Estrofemu oraz jedno psiknięcie wieczorkiem Lenzetto. Bardzo dobrze zareagowałam na stymulację bo narobiłam aż 38 jajeczek. Obawiam sie przerostu Endometrium. Czy któraś miała może te leki. Z tego co Was czytam to Endometrium najlepiej w przedziale 7-9mm. Nie wiem zaczynaja sie pojawiać obawy i strach a do transferu jeszcze pewnie z 2 tyg. [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie jak było 10mm to powiedział doktor, ze jest już ładne. 7mm to strasznie cienkie. Jesteś przed crio?
 
U mnie jak było 10mm to powiedział doktor, ze jest już ładne. 7mm to strasznie cienkie. Jesteś przed crio?

Tak jestem przed Crio. No ja na naturalnym miałam max 8mm, dlatego lekarz zdecydował o sztucznym. Ale poczytałam trochę i obawiam sie ze zaraz po lekach zrobi mi sie np 2 cm. A to już za grubo i może być problem z zagnieżdżeniem sie zarodka. Na każdym kroku zmartwienia. Jeśli sie uda to chyba do końca ciąży osiwieje!!! [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jestem przed Crio. No ja na naturalnym miałam max 8mm, dlatego lekarz zdecydował o sztucznym. Ale poczytałam trochę i obawiam sie ze zaraz po lekach zrobi mi sie np 2 cm. A to już za grubo i może być problem z zagnieżdżeniem sie zarodka. Na każdym kroku zmartwienia. Jeśli sie uda to chyba do końca ciąży osiwieje!!! [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Szczerze, o tym samym myślę. Martwię się o te moje pęcherzyki, jak głupia, a tutaj dziewczyny mówią, że zmartwienia na każdym kroku. Jak nie zwariować? :D
 
reklama
Do góry