reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zapomniałam pokazać Wam nasze Skarby. Już nadrabiam[emoji4]

Malutki
1498112380-aaaaaa.jpeg


Maleńka
1498112400-aaaaaa.jpeg
[emoji7] [emoji7]
Super dzieciaki. Niech zdrowo rosną dalej.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mnie pocieszylas bo glupia ja rano zrobilam sikacza co prawda nie bardzo czulego bo 25 i wyszla biel vizira. Ale nie biore go pod uwage choc nerwy mi troszke nadszarpnal . Ale skoro u ciebie jest bladzioch a beta juz powyzej 100 to mam nadzieje :)
Ja na drugi dzień po becie która wynosila 220 miałam ledwo widoczną kreskę :)

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dzień dobry moje Kochane!

@butterflysunrise pięknego bicia serduszka i oczywiście przyjemnego podglądania maluszka.
@Migotka93 @natalix0 Przyjemnego spania... :) teraz wszystko się zaczyna! Bliżej celu i spełnienia marzeń. Niech pobierają piękne jajca [emoji14]
@gosia321 czy ja dobrze przeczytałam? Wybierasz się dziś na betkę? Na zaś trzymam kciuki! :)

emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
Trzymamy za wszystkie mocno mocno i nie puszczamy! :)
Powodzenia dziewczyny [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane niestety tym razem tez sie nie udalo test sie nie mylil beta 0.100 :(
I mrozakow brak
Gosiu a tak Ci po cichu kibicowalam...Los jest niesprawiedliwy[emoji45] nie wiem czy kiedykolwiek o tym mówiłaś i czy mogę zapytać ale myslicie o adopcji?

f2w33e3k7fvoiiol.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Do góry