reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Igły zgadzam się są do niczego :wściekła/y:. Ale nic mnie nie bolało poza delikatnymi siniakami, które zawsze zostawały w miejscu wkłucia.
Ja czułam ale jak miałam tępa igłę i ból po podaniu i nie mogłam się wkluc miałam zawsze krwiaka na brzuchu. Kupiłam w aptece insulinowki teraz przelewam zawartość i robię zastrzyk insulinowka i nie ma żadnych odczuć

Dzięki dziewczyny ... A powiedzcie mi proszę ile dni po punkcji dokuczał Wam ból jajników czy ogólnie brzucha .. Szczerze powiem że nie za dobrze sie czuje a konsultacje mam mieć dopiero za 10 dni ? Czy jak transfer jest odłożony to mogę zastosować jakieś silniejsze leki ? Np ketonal?
 
reklama
Dzięki dziewczyny ... A powiedzcie mi proszę ile dni po punkcji dokuczał Wam ból jajników czy ogólnie brzucha .. Szczerze powiem że nie za dobrze sie czuje a konsultacje mam mieć dopiero za 10 dni ? Czy jak transfer jest odłożony to mogę zastosować jakieś silniejsze leki ? Np ketonal?
Ja wprawdzie jeszcze nie miałam puncji takiej całkowitej. Pobrali mi na razie tylko jeden pęcherzyk bo biorę udział w jakimś badaniu. Ale też mam bóle jajnika. Najdziwniejsze jest to, że jak pójdę siusiu to ból przechodzi. Jeżeli transfer masz odroczony to myślę, że możesz wziąć coś mocniejszego. Do lekarza poszłabym wcześniej bo może to hiperka?
 
Ja wprawdzie jeszcze nie miałam puncji takiej całkowitej. Pobrali mi na razie tylko jeden pęcherzyk bo biorę udział w jakimś badaniu. Ale też mam bóle jajnika. Najdziwniejsze jest to, że jak pójdę siusiu to ból przechodzi. Jeżeli transfer masz odroczony to myślę, że możesz wziąć coś mocniejszego. Do lekarza poszłabym wcześniej bo może to hiperka?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny 9dpt hcg 2,59 :(
Ilu dniowy?

f2w33e3k7fvoiiol.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
Dzięki dziewczyny ... A powiedzcie mi proszę ile dni po punkcji dokuczał Wam ból jajników czy ogólnie brzucha .. Szczerze powiem że nie za dobrze sie czuje a konsultacje mam mieć dopiero za 10 dni ? Czy jak transfer jest odłożony to mogę zastosować jakieś silniejsze leki ? Np ketonal?

Ja bolu nie czułam praktycznie w ogóle poza pierwszym dniem więc się nie wypowiem. Ale myślę że leki możesz wziąć bo mnie lekarz mówił że od punkcji do transferu mogę poszaleć i przez te 5dni spokojnie się napić np. piwa
 
Hallo . Może mnie pamiętacie, miałam mieć początkiem maja transfer Ale żaden z zarodków nie przeżył (trzech). Początkiem czerwca zaczęłam stymulacje . W ostatnią niedzielę miałam transfer 2 blastek pięciodniowych. Dzis rano 6dpt zrobilam test i wyszedl pozytywny:). Dodałabym zdjęcie ale nie potrafię :(
To wspaniale- jesteś nadzieją i przykładem na to, że nie wolno nam się poddawać w walce o nasze szczęście :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny ... A powiedzcie mi proszę ile dni po punkcji dokuczał Wam ból jajników czy ogólnie brzucha .. Szczerze powiem że nie za dobrze sie czuje a konsultacje mam mieć dopiero za 10 dni ? Czy jak transfer jest odłożony to mogę zastosować jakieś silniejsze leki ? Np ketonal?
Mnie po punkcji brzuch bolał praktycznie tylko w dniu punkcji i to wieczorem...
 
reklama
Do góry