reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szczerze niskie...powinno byc chociaz kolo 8 wg mnie... ale cuda się zdarzają, sprawdzić jeszcze nie zaszkodzi. Co mowi Twoj lekarz? Może późna implantacja...ale nie chcę Ci robić nadziei

f2w33e3k7fvoiiol.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172][/QUOTE/
 
reklama
Już ze trzy razy pytałam moja dr jakie są objawy hiperki ale mam nieodparte wrażenie że to ignoruje i za każdym razem mnie zbywa .
Jutro tak czy tak muszę podjechać do kliniki to może uda mi się "wbić " na krótka konsultacje .
A Tak w ogóle jakie są objawy hiperki? Internetom dziękuję .. Nie chce sie nakręcać.. Wam najbardziej ufam ;-) ;)
Mi lekarka mówiła, że jak będę miała bóle brzucha, mdłości i problemy z oddychaniem to muszę się zgłosić do szpitala. Więc wnioskuję, że takie objawy mogą być przy hiperce. No i powiększający się brzuch czyli wodobrzusze. Z tych objawów mam tylko trochę większy brzuchol, ale to może wina moich pęcherzyków, których mam około 20-30.
 
Już ze trzy razy pytałam moja dr jakie są objawy hiperki ale mam nieodparte wrażenie że to ignoruje i za każdym razem mnie zbywa .
Jutro tak czy tak muszę podjechać do kliniki to może uda mi się "wbić " na krótka konsultacje .
A Tak w ogóle jakie są objawy hiperki? Internetom dziękuję .. Nie chce sie nakręcać.. Wam najbardziej ufam ;-) ;)
Powiększył mi się obwód brzucha, miałam zadyszkę (zwłaszcza w pozycji leżącej), wzrosła waga, ból i kłucie w okolicach jajników.
 
reklama
Hej! Chciałabym do Was dołączyć bo właśnie zdecydowaliśmy się na in vitro... A więc tak:
Ż mężem staramy się od 4lat... wszystkie wyniki super tylko ja mam za wysoka prolaktyne, jesteśmy po dwóch nieudanych inseminacjach i już nie chce podchodzić kolejny raz... jestem osobą wrażliwą i strasznie przeżywam to wszystko co nie omija mojego małżeństwa oczywiście:( dlatego zdecydowaliśmy się na in vitro . Byłam na wizycie u mojego lekarza i on podał mi kilka nazwisk i klinik ż Warszawy no i jednego profesora ż Białegostoku - Sławomir Wołczyński klinika ARTEMIDA . Pytanie - czy któraś z Was miała może do czynienia z profesorem ? Pierwsza wizytę mam 15lipca. Mąż sam zdecydował że tam będziemy wykonywali in vitro.
 
Do góry