reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
tak bralam, lekarz mowi ze polowa bety moze byc z tego ale liczy sue podobno progesteron i estriadiol na tym etapie... nie wiem juz sama
Summer ,
dobrze gada pan doktor:)masz piekny progesteron ,wrecz ciazkowy (ciazowy i ksiazkowy).Beta sie nie sugeruj bo z paru powodow moze byc taka jaka jest. Nastepna weryfikacja bedzie pewno mega przezyciem,zycze ci z calego serca:):):)
 
Kurde to niedobrze. A lososia jadlas? A nasiona chia? A wino pijesz? Polecam zwiekszyc dawke do pol butelki na dobe:)
Jem łososia i inne tłuste ryby..orzechy morele...
A z winem to wolę nie przesadzać...
Głowa do góry! Bierz wszystko co Ci każą i pij to nieszczęsne czerwone wino.
Biorę wszystko wg zaleceń...
Mam już strasznego doła...
Eh... nie płakać tylko niestety czekac. Orzech,wino wytrawne i mamy nadzieje ze jeszcze urośnie! :-))
Ja już tracę nadzieję..
 
Jem łososia i inne tłuste ryby..orzechy morele...
A z winem to wolę nie przesadzać...

Biorę wszystko wg zaleceń...
Mam już strasznego doła...

Ja już tracę nadzieję..
Będzie dobrze! Musi[emoji6]

Kurcze,ciągle czytam o tym endometrium i tak się zastanawiam- czy to przez leki do stymulacji jest takie słabe??
Nigdy nie miałam problemów z endo i tak się zastanawiam...

Mam pytanie w kwestii technicznej- nasienie facet oddaje w dniu punkcji komórek czy wcześniej i mrożą?


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze! Musi[emoji6]

Kurcze,ciągle czytam o tym endometrium i tak się zastanawiam- czy to przez leki do stymulacji jest takie słabe??
Nigdy nie miałam problemów z endo i tak się zastanawiam...

Mam pytanie w kwestii technicznej- nasienie facet oddaje w dniu punkcji komórek czy wcześniej i mrożą?


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
W cyklu w którym miałam punkcje endo było super wcześniej też bez zarzutów... Pierwszy raz mam z nim kłopot...
Nasienie oddaje w dniu punkcji.. Jak parametry nasienia są ok to nie ma sensu mrozić
 
reklama
Do góry