reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny super dnia życzę ;) ale dobrze mi sie spało :D idę zaraz dalej ;) @dżoasia a ty na którą jedziesz do tej kobiety na te usg jak sie wgl czujesz ?
Mam byc miedzy 8.30 a 12. Nie chce mi sie zwlec tylka z lozka. Konczy mi sie powoli krwawienie, zobacze co mi dzisiaj powiedza.
Udanego dnia wszystkim, @jasani najwieksze kciuki dla ciebie! I @Mruch ladnego endo, @Liv26 poprosimy fotki:) no i @gooossia17 milych snow!
 
reklama
Dziewczyny @Pixie_Dixie @hope322 jak wam dzisiaj idzie sikanie?:) @M@gda jak po wizycie?
A dobrze, to wizyta na pakiet więc zdjęć, czy pomiarów dziecka nie było, ale jako, że twardniał mi brzuch lekarz zdobił mi usg. Okazało się, że dziecko ok, a tam gdzie mnie najbardziej uwierało ma głowę i się pręży i naciska w żołądek. Od tego prężenia mam ciągłe zgagi, a ja nigdy ich nie miałam!!! Poważyli mnie, od początku ciąży przytyłam 8+ kg, więc nie jest źle.
 
Dziewczyny @Pixie_Dixie @hope322 jak wam dzisiaj idzie sikanie?:) @M@gda jak po wizycie?

U mnie kreska nie jest mocniejsza, wiec chyba jutro na betę skocze ...[emoji58]

Wrażenia bardzo fajne widać ze profesjonalistka. Tylko trochę załamała mnie ta dieta na płodność jak poczytałam co ona tam pisze. Czy ty stosowałaś sie do tej diety może? Powiedziała mi ze mam wychłodzony organizm i nie powinnam jeść dużych ilości surowych warzyw i owoców, a ja w głównie tak właśnie jem.

Tak, juz pisałam,se tez zdziwiona byłam. Nie zmieniłam wszystkiego ale staram sie jednak nie jeść zimnych rzeczy i rozgrzewać organizm cały czas [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Kochane grupa juz powstala nazywa sie Siłaczki :) to tak na predce wymyslone ale czekam na ewentualne propozycje zmiany nazwy.
Dzis do 23:30 bedzie ona grupa zamknieta tak zebyscie bez problemu mogly sie do niej dodac po uplywie tego czasu zmieni sie na grupe tajna i wtedy juz tylko po weryfikacji bede dodawac czlonkow :)
@Magda jestes juz dodana do grupy poniewaz ciebie mialam w znajomych z osob ktore jeszcze sa na forum a warunkiem zalozenia grupy bylo dodanie znajomego :) nie gniewaj sie
O ten porze już spie :p Czekam na akceptacje :)
 
A dobrze, to wizyta na pakiet więc zdjęć, czy pomiarów dziecka nie było, ale jako, że twardniał mi brzuch lekarz zdobił mi usg. Okazało się, że dziecko ok, a tam gdzie mnie najbardziej uwierało ma głowę i się pręży i naciska w żołądek. Od tego prężenia mam ciągłe zgagi, a ja nigdy ich nie miałam!!! Poważyli mnie, od początku ciąży przytyłam 8+ kg, więc nie jest źle.

A dobrze, to wizyta na pakiet więc zdjęć, czy pomiarów dziecka nie było, ale jako, że twardniał mi brzuch lekarz zdobił mi usg. Okazało się, że dziecko ok, a tam gdzie mnie najbardziej uwierało ma głowę i się pręży i naciska w żołądek. Od tego prężenia mam ciągłe zgagi, a ja nigdy ich nie miałam!!! Poważyli mnie, od początku ciąży przytyłam 8+ kg, więc nie jest źle.
O pani to super laska!!:) moze niedlugo sie obroci to ci nie bedzie mordowac zoladka:p grunt, te wsio ok! Ciesze sie:)
 
U mnie kreska nie jest mocniejsza, wiec chyba jutro na betę skocze ...[emoji58]



Tak, juz pisałam,se tez zdziwiona byłam. Nie zmieniłam wszystkiego ale staram sie jednak nie jeść zimnych rzeczy i rozgrzewać organizm cały czas [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
A tej samej firmy test? Nie chcesz dzisiaj skoczyc?:)
 
reklama
Mam byc miedzy 8.30 a 12. Nie chce mi sie zwlec tylka z lozka. Konczy mi sie powoli krwawienie, zobacze co mi dzisiaj powiedza.
Udanego dnia wszystkim, @jasani najwieksze kciuki dla ciebie! I @Mruch ladnego endo, @Liv26 poprosimy fotki:) no i @gooossia17 milych snow!
To czekam na info ;) a krew idziesz pobrać czy oni Ci pobierają ? Ja cały dZień mam zamiar leżeć a kto mi zabroni hehehe ;) ja i moja tequilcia to jedność hehehe :D
 
Do góry