reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to pieknie;) betka to juz tylko formalnosc:)
Ja juz oblecialam wizyte. Kurde nie jestem przyzwyczajona to takich miejsc... gabinet usg jest gdzies indziej niz dr przyjmuje no i moja wiz dzis wygladala tak, ze weszla jakas babka do dr, za chwile poszly na usg wiec mnie dr tez zawolala po drodze,zrobila usg, powiedziala ze jest ok, kazala zaaplikowac jeszcze 2 tabl tego arthrotecu,ktore w biegu rzucila mi baba z "recepcji" i kazala po @ isc do prowadzacego. Bete zrobic w przyszlym tyg. Nawet nie bylam w gabinecie tym wizytowym... i tyle... nawet nie wiem jak to wyglada na usg ani co bo mi nic nie powiedziala...
Hmm rzeczywiscie dziwnie ta wizyta wygladala. A po co te dodatkowe 2 tabletki skoro wszystko ok? Ale powiem Ci szczerze, ze najwazniejesze, ze obejdzie sie bez lyzeczkowania. A bete bedziesz dzisiaj robic czy czekasz ten tydzien?
 
reklama
Hej hej [emoji1]
Dzisiejsze usg zaliczam do udanych : Piotruś przybrał 250 g i dziś ważył juz 2350 a Olcia tez nie przybiera i waży 3280 . Różnica między nimi się utrzymuje ale przybierają na prawdę ładnie

[emoji127] 28.10.2017
Świetnie. Ola będzie większa od brata i da mu popalić pewnie hehe
Cieszę się że wszystko ok
 
@jolancik mi też lekarz mówił, że jak się krwawienie pojawi po godzinie 16 to następny dzień liczyć jako 1dc, dodatkowo te krwawienie ma być z czerwonej "żywej" krwi.
P.S. Też byłam na wątku IUI
 
No to pieknie;) betka to juz tylko formalnosc:)
Ja juz oblecialam wizyte. Kurde nie jestem przyzwyczajona to takich miejsc... gabinet usg jest gdzies indziej niz dr przyjmuje no i moja wiz dzis wygladala tak, ze weszla jakas babka do dr, za chwile poszly na usg wiec mnie dr tez zawolala po drodze,zrobila usg, powiedziala ze jest ok, kazala zaaplikowac jeszcze 2 tabl tego arthrotecu,ktore w biegu rzucila mi baba z "recepcji" i kazala po @ isc do prowadzacego. Bete zrobic w przyszlym tyg. Nawet nie bylam w gabinecie tym wizytowym... i tyle... nawet nie wiem jak to wyglada na usg ani co bo mi nic nie powiedziala...
Ale wygląda na to że wszystko idzie w dobra strone,to najwazniejsze. A sama z siebie robiłaś bete czy nie??
 
Jak sie robi testy dzien po dniu to duzej roznicy w kresce ja tez nie mam ale jak widze test z 6dpt i ten z dzisiaj 8dpt to roznica jest znaczna. Ja tez jutro betuje ale to termin wyznaczony przez lekarza. A Tobie lekarz na kiedy zlecil bete?

Tylko ,ze u mnie w ogóle nie ma różnicy... No nic czekam dalej, lekarz zleci w sobotę betę ale pójdę w środę bo w sobotę nie mam gdzie


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry