reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
0
 

Załączniki

  • WP_20170926_10_23_17_Pro.jpg
    WP_20170926_10_23_17_Pro.jpg
    688,2 KB · Wyświetleń: 110
  • WP_20170926_10_20_41_Pro.jpg
    WP_20170926_10_20_41_Pro.jpg
    704 KB · Wyświetleń: 105
Ostatnia edycja:
Mi się okropnie dłużyło ;) a jak dzisiaj mi pani doktor powiedziala ze transfer będzie to skakałam ze szczęścia :)
Powiedz mi miałaś może to laserowe wspomaganie wylęgania ? ASSISTET HATCHING
Mi dzisiaj zakomunikowali że to jest konieczne a koszt to 500zł ... trochę dużo ale skoro trzeba...
Nacięcie otoczki zarodka. ja miałam i się udało ale z dwóch podanych został z nami jeden :)
 
Tak jutro beta, a ta kreska to moze jakaś biochemiczna.... emocje opadły, troszkę mi juz smutno ale to nic bo jakby co to w następnym cyklu następna próba [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ej normalnie za takie myslenie to klaps w dupe sie nalezy! Przeciez to dopiero 7dpt to super, ze test w ogole cos pokazuje. Wiecej wiary kobito ;)
 
Hey dziewczyny kolejny dzień się zaczyna. Dziś 7dpt... Wciąż za wcześnie na testy przy trzydniomym zarodku. Wczoraj czułam wieczorem takie kłucie i aż się popłakałam że coś nie tak. Trwało to dosłownie 5 minut ale się normalnie załamałam. Jeszcze z M znowu spina. Hormony mi szaleją a on tego nie rozumie. Wiem wiem że też przeżywa ale ja nie mam już siły i nie wiem jak dam radę jeśli się nie uda... Jedynie moje kochane cztery łapy dają mi nadzieję bo tulą się do brzucha mi dziwnie często..Zobacz załącznik 823723 Zobacz załącznik 823723 Zobacz załącznik 823724
Podobno zwierzęta szybko wyłapują ciążę...
Oby to był dobry znak![emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Noo sama byłam zdziwiona...my wizytę z lekarzem o in vitro mieliśmy już w lipcu ale chcieliśmy to przemyśleć dobrze i zaczęliśmy działać pod koniec sierpnia. Na tej ostatniej wizycie pobrali mi krew i rozpisali leki z dawkami, pokazali jAK robić zastrzyki. Może rzeczywiście jeszcze mi wcisną wizytę jedna przed końcem października albo tu w DE wygląda to inaczej. .sama nie wiem.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze powinni sprawdźic czy nie ma żadnych torbieli czy innych przeszkód przed stymulacja
 
Do góry