reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hey dziewczyny kolejny dzień się zaczyna. Dziś 7dpt... Wciąż za wcześnie na testy przy trzydniomym zarodku. Wczoraj czułam wieczorem takie kłucie i aż się popłakałam że coś nie tak. Trwało to dosłownie 5 minut ale się normalnie załamałam. Jeszcze z M znowu spina. Hormony mi szaleją a on tego nie rozumie. Wiem wiem że też przeżywa ale ja nie mam już siły i nie wiem jak dam radę jeśli się nie uda... Jedynie moje kochane cztery łapy dają mi nadzieję bo tulą się do brzucha mi dziwnie często..Zobacz załącznik 823723 Zobacz załącznik 823723 Zobacz załącznik 823724
Czekanie jest najgorsze i czasem ta niewiedza dobija. Doskonale Cie rozumiem, tez caly czas analizowalam kazdy bol/ klucie w brzuchu. To wcale nie musi oznaczac niczego zlego. Slyszalam, ze takie klucia czy lekki bol tez moga byc wpowodowane zagniezdzaniem sie zarodka. Kazda z nas jest inna ale jedno wiem napewno-stres bardzo szkodzi! Musisz troche wyluzowac. No i klotnia z m tez tu nie pomaga. Postarajcie sie porozmawiac o czyms innym. Idzcie na spacer do kina czy na kolacje. Czas szybciej zleci a i Ty nie bedziesz tak myslec.
 
reklama
Hey dziewczyny kolejny dzień się zaczyna. Dziś 7dpt... Wciąż za wcześnie na testy przy trzydniomym zarodku. Wczoraj czułam wieczorem takie kłucie i aż się popłakałam że coś nie tak. Trwało to dosłownie 5 minut ale się normalnie załamałam. Jeszcze z M znowu spina. Hormony mi szaleją a on tego nie rozumie. Wiem wiem że też przeżywa ale ja nie mam już siły i nie wiem jak dam radę jeśli się nie uda... Jedynie moje kochane cztery łapy dają mi nadzieję bo tulą się do brzucha mi dziwnie często..Zobacz załącznik 823723 Zobacz załącznik 823723 Zobacz załącznik 823724
Może Cię to uspokoi idż jutro lub pojutrze na bete. Będzie miało coś wyjść to już wyjdzie co dziewczyny sądzicie? Ja nie robiłam w ogole testu i na pamiątke też nie mam ;).
 
Dziewczyny, dzieje się dużo dziś.

@jasani - udanego transferu!!! żeby to była TA blastka!!! Maleństwo, trzymaj się maminego brzuszka dzielnie
@gooossia17 - pięknych okrągłych jajec!!! Owocnego jajcobrania i miłych snów ;P
@Mruch - niech wszystko ładnie przygotowuje się na przyjęcie maleństwa!!!
@LIV 26 - pięknego podglądania
Kochane kciuki za was wszystkie :)
 
Tak jutro beta, a ta kreska to moze jakaś biochemiczna.... emocje opadły, troszkę mi juz smutno ale to nic bo jakby co to w następnym cyklu następna próba [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
No i dlatego nie lubie sikancow:p badz dobrej mysli, mam nadzieje ze to sikaniec oszukaniec a beta rosnie:)
 
Jak chcecie to ja wam sikne...
Nie czaje tej dr, ona nie widzi potrzeby zabiegu, twierdzi ze jest wsio ok a beya dzis 1640. W pt byla 1200... no nic umawiam sie na jutro do mojego :(
Kurcze dalej rośnie :( przykro mi kochana ale bez zabiegu się chyba już nie obejdzie. I tak trzymają cie długo z tym wszystkim
 
reklama
Do góry