Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
joweg babolu jeden niemiły przestań siać panikę!!! wszystkie się boimy ale jakoś musimy to przetrwać!!! pójdziesz na betkę wszystko się dowiesz i nie doszukuj się na siłę objawów powodzenia lub nie!!! bo klapsa strzele w dupę i zobaczysz!!!!
Ja też boję się porażki, zwłaszcza że w moim wieku wszystko idzie dużo oporniej no i wyniki nie są takie pewne. Mój M gada już do mojego brzucha... chyba zakłada, że nie może nie wyjść.
dzieki ale ja trace juz nadzeije a ty anioleczek kiedy tetsujesz '?
moj M tez tak wariowala ale teraz mu zabronilam, zeby nie bylo rozczarowania , ile masz lat ? u nas niby niema zadnego problemu bo mamy dobra sperme (tyle ze zamrozona) i w sumie ja jestem zdowa i okej