reklama

Kto po in vitro?

reklama
A coś Wam pokażę dziewczyny. Moi rodzice prawie 50 lat temu. Mój największy dar od Boga że to oni mnie zmajstrowali i wychowali. To jedyne dwa zdjęcia jakie mają ze ślubu - wtedy zdjęcia to nie była tania atrakcja i nie było ich stać na nic więcej.
Wyciągnęłam je od mamy. Z jednego zrobię plakat duży który zawiśnie na ich Złotych Godach na sali a z drugiego obraz do powieszenia na ścianie u nich w domu. Taki mam plan :)


ATTACH=full]824394[/ATTACH] Zobacz załącznik 824395
Bardzo ładna para :)
 
To wsiądź na innego konia a ją za sobą poprowadź :D:D Albo poprowadź za samochodem (to jest żart ;) )
Nie wsiadam już przed transferem... Chyba bym sobie nigdy nie wybaczyla gdybym się teraz poważnie uszkodziła. Przy tej młodej to zawsze coś sobie nadwyręże. Starsza traktuje mnie jak członka stada więc z nią mam pełen looz do bukmanki weszła w 30 sekund na zupełnym loozie ogóle jest bezproblemowa w obsłudze.
 
W kupie siła! My tu wszystkie kibicujemy sobie nawzajem a wam szczególnie, przynajmniej ja z całego serca i mam nadzieje ze maz wyzdrowieje i wszystkie wasze marzenia sie spełnia i w koncu same mile rzeczy was beda spotykac
no my tez kibicujemy tutaj kazdej parze bo widzimy ile to kosztuje nerwow itd. no mamy nadzieje ze i nam sie uda z bobasem i z mezem :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry