Ja też byłam przeziębiona po transferze i też miałam myśli, że nic z tego, a się udało. Także głowa do góryW piątek 13 go.
Nie wiem mam odczucia takie że nic z tego nie Bedzie całe życie mam pecha do tego od dnia transferu jestem chora.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja też byłam przeziębiona po transferze i też miałam myśli, że nic z tego, a się udało. Także głowa do góryW piątek 13 go.
Nie wiem mam odczucia takie że nic z tego nie Bedzie całe życie mam pecha do tego od dnia transferu jestem chora.
U mnie okropny ból krzyża był dobrym znakiem. Trzymam kciuki[emoji9] [emoji9]Objawów oprócz bólu brzucha jak na okres i bólu krzyża brak.
Nie wiem mam jakiegoś doła. Im bliżej piątku tym bardziej chce żeby szybko nie nadszedł.Ja też byłam przeziębiona po transferze i też miałam myśli, że nic z tego, a się udało. Także głowa do góry![]()
Jak czytam wypowiedzi dziewczyn to już sama nie wiem, ale przy lekach, które przyjmujemy nie wiem czy to możliwe, ponieważ niektóre leki maja pozytywny wpływ na endo a inne negatywny wiec może to się rownowazyO to super. Ale kiedys tu cos czytalam o przerosnietym endo... to nie ma takiej opcji? To dobrze :-)
U nas sami powiedzieliśmy, że chcemy dwójkę i lekarz nie oponował. Ale my oboje po 34 lataTo jak to jest z tymi 2? U mnie tez nie chciał słyszeć o podaniu 2. I Ada Ty jesteś teraz z bliźniakami w ciąży? My z mężem nawet przed in vitro myśleliśmy o bliźniakachteraz lekarz przy podaniu jednego powiedział nam, ze mamy szalowe 5% szans na bliźnięta
![]()
Znalazłam wpis z tego forum z 2014 roku dziewczyny pisały, ze idealne endo od 11do 15 mm jest. A wyższe jest „problematyczne”O to super. Ale kiedys tu cos czytalam o przerosnietym endo... to nie ma takiej opcji? To dobrze :-)
No to mam nadzieje ze.15 to raczej nie przeskoczeZnalazłam wpis z tego forum z 2014 roku dziewczyny pisały, ze idealne endo od 11do 15 mm jest. A wyższe jest „problematyczne”
U nas przy pierwszym transferze lekarz twierdził ze jestesmy mlodzi, U mnie wszystko ok i dlatego nie chcial podac 2 a przy crio juz sami moglismy zdecydowac i zabralismy nasza dwojeczke ktora teraz noszę pod sercem [emoji4] [emoji173]To jak to jest z tymi 2? U mnie tez nie chciał słyszeć o podaniu 2. I Ada Ty jesteś teraz z bliźniakami w ciąży? My z mężem nawet przed in vitro myśleliśmy o bliźniakachteraz lekarz przy podaniu jednego powiedział nam, ze mamy szalowe 5% szans na bliźnięta
![]()
U nas powiedział, ze ob nie jest fanem transferu 2 zarodków, ze jestem za młoda i jest to moje pierwsze podejście do in vitro i jak nie wyjdzie za pierwszym razem to będziemy rozmawiać ale wyszłoU nas sami powiedzieliśmy, że chcemy dwójkę i lekarz nie oponował. Ale my oboje po 34 lata
Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
A kto Ci robi transfer? Bo w Łódzkiej Gamecie się leczysz, prawda?U nas przy pierwszym transferze lekarz twierdził ze jestesmy mlodzi, U mnie wszystko ok i dlatego nie chcial podac 2 a przy crio juz sami moglismy zdecydowac i zabralismy nasza dwojeczke ktora teraz noszę pod sercem [emoji4] [emoji173]
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom