reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć! Podczytuje Was już od długiego czasu ale dopiero teraz zaczęłam odczuwać potrzebę ujawnienia się. Jestem z wątku o iui ale niestety w naszym przypadku nie przyniosły one skutku, wiec postanowiliśmy zrobić krok dalej. Mam do Was pytanie. Zaczęłam się przygotowywać do mojej pierwszej procedury i chciałam zapytać jakie witaminy można brać, żeby jak najlepiej przygotować organizm do ivf? Podejście planujemy na styczeń wiec uważam ze to jest najlepszy czas, żeby zacząć suplementację. Byłabym wdzięczna za odp i pozdrawiam [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj :) Ja ekspertem nie jestem ale u mnie w klinice "kazali" mi brac witaminy dla kobiet w ciazy na miesiac przed transferem. A jak sie suplementowac przed punkcja napewno dziewczyny Ci cos podpowiedza ;) trzymam mocno kciuki. Dobrze, ze poszliscie krok dalej. Nie ma na co czekac ✊
 
reklama
To w sumie tez masz 600, jak ja. Wzielam dzis dodatkowo na wieczor jedna dawke podjezykowo. No pomyśle o tym sikaczu,ale jezeli to plamienie implantacyjne to ciut za wczesnie na test... :/
Miałaś blastke? Ja implantacyjne miałam rano 4dpt i to było dosłownie odrobine różowego na papierze przez kilka godzin. Tak wiem każdy przechodzi inaczej. Może to nie implantacja tylko już zwykłe plamienie w ciąży spowodowane np brakiem progesteronu. Zrobisz test, będzie negatyw nie załamuj się bo tak może jeszcze rzeczywiście nie pokazać, a jak będzie pozytyw możesz od razu działać pisz do lekarza bo może Ty akurat jeszcze wiecej luteiny potrzebujesz. Hormony szaleją i te plamienia mogą być od wszystkiego...
 
Dodam że skończyło się u mnie za pierwszym razem ciąża biochemiczna. Więc teraz nie wiem co zrobić. Będę miała nowe leki i nowe dawki.
Trudna decyzja. Mi tez zostaly dwa. Ja z moim m rozmawialam co by bylo jakby nam zaproponowali zabranie obu i jednak zabiore jeden, bo boje sie strasznie straty obu na raz. Perspektywa przechodzenia kolejny raz calej procedury mnie troche przeraza.
 
Jezuniu mąż musiał jechać do pracy psy śpią a my z kropkami nudzimy się w łóżku. A jak tak człowiek leży i się nudzi to głupieje. Zakuło mnie z lewej strony kilka razy a ja już panikuję.
Powiedzcie dziewczyny ile po progesteronie dowcipnym nie wstawać bo muszę psy siku wypuścić niebawem a nie chcę żeby wypłynęła.
ja od razu sxtaje, ona bardziej wyplywa po kilku godzinach
 
Trudna decyzja. Mi tez zostaly dwa. Ja z moim m rozmawialam co by bylo jakby nam zaproponowali zabranie obu i jednak zabiore jeden, bo boje sie strasznie straty obu na raz. Perspektywa przechodzenia kolejny raz calej procedury mnie troche przeraza.
Dokładnie też tak myślę też biorę jeden żeby mieć po co wrócić chociaż mam nadzieję że tym razem się uda i również tobie tego życzę
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy sama sobie to wykrakalam,ale zobaczylam niewielkie plamki krwi na wkladce... 7 dpt :/ planuje zwiekszyc dawko progesteronu. Tylko mizecie mi powiedziec czy mam brac go czesciej czy nadal trzy razy dziennie a tylko dawki wieksze??
Biore 3 x 1 100 dowcipnie i 3 x 2 50 podjezykowo... Boże błagam aby to była późna implantacja... na @ to zdecydowanie za wczesnie :-(
Ja badałam progesteron co 3 dni. Gdy progesteron mi spadł to brałam nawet 10 tab. dowcipnie i 9 tab. Duphastonu. I wszystko aplikowałam trzy razy dziennie.
 
Do góry