reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny... dzięki za kciuki ale chyba lepiej już dla kogoś innego lepiej js trzymać... mi się nie przydadzą. Robiłam test sikanca dzisiaj rano i nie wyszedł 10dpt, teraz czekam na wynik hcg zgodnie z zaleceniami lekarza i progresteron zrobiłam przy okazji. Nawet nie mam siły płakać... tylko dzisiaj ledwo wyrzymalam w kolejce do badania była przede mną dziewczyna w ciąży... jadę do kliniki o odpis całej dokumentacji a szczególnie z laboratorium po co mi to ??sama nie wiem chyba dla samej siebie a szczególnie nie podoba mi się brak informacji z laboratorium i klasy zarodków itp. Chce jak najszybciej podejść do transferu i nowy rok zacząć z brzdacem w brzuchu albo ze świadomością ze już nic więcej zrobić nie mogę... bardzo pragnę dziecka ale wiem ze muszę też wrócić do normalnego życia... znajomych pracy itp bo inaczej śledzę najbliższy czas w psychiatryku.... Jeszcze nie wiem co z pracą... pracuje w przedszkolu ciężko teraz będzie wrócić do dzieci...
KOCHANA JA ZA ODPIS CAŁEJ DOMUMENTACJI Ż NOVUM ZAPŁACIŁAM 200 ZŁ I WYSTAWILI MI FAKTURĘ. Zabawne bo za wszystkie wyniki laboratoryjne ivf punkcja itp placilam i nie dodawałam na bieżąco dokumentów tj wyników badań tylko wszystko zostawalo w klinice..bylam taka wściekła ale ZAPŁACIŁAM bo nie lubię długów. W Bocianie na bieżąco oddają mi moje badania .
 
reklama
Hej dziewuszki. Jestem w drodze do kliniki, dostałam właśnie telefon od swojej doktor, że żadna z 4 rozmrażanych komórek się nie podzieliła :( Rozmrażaja mi tą 1 blastke, która została. Przykro mi. To miał być dzień dobrych wiadomości, a ja nawet nie brałam pod uwagę takiej możliwości, że żadna nie przetrwa.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam mocno kciuki za tą jedną-będzie dobrze!
 
KOCHANA JA ZA ODPIS CAŁEJ DOMUMENTACJI Ż NOVUM ZAPŁACIŁAM 200 ZŁ I WYSTAWILI MI FAKTURĘ. Zabawne bo za wszystkie wyniki laboratoryjne ivf punkcja itp placilam i nie dodawałam na bieżąco dokumentów tj wyników badań tylko wszystko zostawalo w klinice..bylam taka wściekła ale ZAPŁACIŁAM bo nie lubię długów. W Bocianie na bieżąco oddają mi moje badania .
ale badania w Novum dają czesc a i czesc mozna sobie druknac przez eLAborat w sensie n swoim koncie mam wyniki..
 
KOCHANA JA ZA ODPIS CAŁEJ DOMUMENTACJI Ż NOVUM ZAPŁACIŁAM 200 ZŁ I WYSTAWILI MI FAKTURĘ. Zabawne bo za wszystkie wyniki laboratoryjne ivf punkcja itp placilam i nie dodawałam na bieżąco dokumentów tj wyników badań tylko wszystko zostawalo w klinice..bylam taka wściekła ale ZAPŁACIŁAM bo nie lubię długów. W Bocianie na bieżąco oddają mi moje badania .
Tosia a do LEwandowskiego długo chodzilas? nic mądrego nie wymyslił? Ja u niego zaczynam i bardzo na niego liczę bo nie dosc ze mój wiek 38 to moje AMH 0,29..
 
Tosia a do LEwandowskiego długo chodzilas? nic mądrego nie wymyslił? Ja u niego zaczynam i bardzo na niego liczę bo nie dosc ze mój wiek 38 to moje AMH 0,29..
Prowadził mi 5 symulacje nic mądrego nie wymyślił...wczesniej nie mogłam się do niego umówić bo : a to nie przyjmował nowych pacjentek a to był na urlopie itp sytuacje. Po zatym w Novum wciaz odsylano mbie od lekarza do lekarza przerobilam tam prawie wszystkich. Zamora bezczelnie odmówił mi prowadzenia stymulacji i odesłać do lekarza prowadzącego... hm. Tylko którego? Jak tyłu ich było.
Nowum cenię za czystość kliniki, za dobre laboratorium embriologiczne, ale jako osoba czułam się jako kolejny numerek.
 
Dzień dobry :)
Bardzo dawno mnie tu nie było i pewnie mało kto mnie już pamięta. Mam pytanie. Zbliża się criotransfer mojej ostatniej, 4tej blastocysty. Poprzednie transfery- wszystkie crio, wszystkie blastki po pgs i pojedyńczo
1. Cykl sztuczny beta zero
2. Naturalny bez żadnego prg ( nigdy więcej się nie zgodzę!) - beta śladowa
3. Naturalny z lutinusem, dupkiem, heparyną, mała dawka intralipidu i scratchingiem
Beta była ale słaby przyrost i szybko spadła.
A następnie inseminacja na jednym jajku - zakwalifikowaliśmy się na program badawczy w Invimed i wszystko było gratis łącznie z badaniami. Wiec czemu nie...
Po tej inseminacji był nawet przez chwilę prawidłowy przyrost ale znowu ciąża biochemiczna.

U nas jest w karcie wpisana niepłodność idiopatyczna, zaczęliśmy przygodę z in vitro ze względu na słaba morfologię plemników. Długo było 0%. A po leczeniu wąchała się między 3% a 0,6%. Pozostałe parametry nasienia w miarę ok, blisko normy a ilość koncentracja bardzo ładna.

Teraz szykuje się do czwartego crio, cykl naturalny, dwa wlewy intralipidu (tym razem 200ml 20% na 2-3 tygodnie przed transferem i w dniu transferu, homocysteina, w poprzednim cyklu histero z biopsja. Progesteronu po uszy. I... lekarz namawia nas żeby dodatkowo na tym samym cyklu w trakcie owulacji zrobić inseminację. Mówi ze bardzo go pozytywnie nastroiła ta poprzednia inseminacja. W sumie warte rozważenia bo monitoring, leki, dodatkowe procedury są a tylko za sama inseminacje byśmy dopłacali, zawsze jakaś dodatkowa szansa. Pomijając mój trochę irracjonalny strach przed ciaza mnogą a konkretnie tego ze jedno jedeno z dzieci rozwijało by się prawidłowo a drugie przestało...

I teraz pytanie. Spotykałyście się gdzieś z criotransferem blastocysty i inseminacją na tym samym cyklu? Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?Bo ja nie za bardzo...
 
Dziewczyny jestem.zalamana tydzien temu beta 680 dzis 8837 kalkulatory mowia ze ponizej normy tak sie boje blagam napiszcie co myslicie
Ja też panikowałam bo często badałam... Po 6000 beta sie nie podwaja się co 48 h tylko nawet co 96h. Wszystko dobrze :) każdy kalkulator mi pokazywał przyrost poniżej normy.
 
reklama
Do góry