reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana jeśli zrobisz pojutrze i coś wyjdzie to będzie dobry znak, ale będziesz wiedziała, że dopiero sie rozkręca, a tak to byś się stresowała, że może to biochemiczna i już spada, bo wartość będzie niska. Trzeba mieć stalowe nerwy i badać tą betę tak czy inaczej, żeby wiedzieć na którym etapie coś jest nie tak. Ja na Twoim miejscu następnym razem poszłabym jeszcze wcześniej, żeby wiedzieć, czy faktycznie nic a nic się nie zadziało i nawet implantacji nie było (wtedy masz prawo podejrzewać, że zarodki są słabe), czy może jednak coś tam zaskoczyło ale szybko się przestało rozwijać (i tu można podejrzewać słabszy zarodek lub coś z immunologią i działać dwutorowo). Ale tak jak pisałam kiedyś - to Twoja decyzja :)

No ale na razie jeszcze czekamy!! :)
Teraz zrobie dopiero tak jak zalecali. Wiem że to może wcale nie jest dobre,ale ja chyba mam zbyt słaba psychikę na to wszystko... jeżeli te zarodki będą nienajgorsze to do kolejnego podejscia nic więcej nie bede robila,poza tym,że wezme dwa na raz. Jak beda srednie to zrobie chwile przerwy i zajme sie ta immunologia ale mnie to.przeraża :-(
Jak Twój dzień w pracy,po tak długiej przerwie??
 
Teraz zrobie dopiero tak jak zalecali. Wiem że to może wcale nie jest dobre,ale ja chyba mam zbyt słaba psychikę na to wszystko... jeżeli te zarodki będą nienajgorsze to do kolejnego podejscia nic więcej nie bede robila,poza tym,że wezme dwa na raz. Jak beda srednie to zrobie chwile przerwy i zajme sie ta immunologia ale mnie to.przeraża :-(
Jak Twój dzień w pracy,po tak długiej przerwie??
Oj mnie też to przerażało, jak tu czytałam o tych intralipidach, sterydach, immunologach itp ale to wcale nie jest aż takie straszne. Pozbierałam info jakie badania zrobić i jakby nie te immunoglubuliny to napewno miałabym komplet na wizytę, tylko nie wiedziałam, czy one by jakoś nie zafałszowały wyników tych immunologicznych badań. Teraz jeszcze "tylko" 3 tygodnie i idę je zrobić, potem kolejna wizyta i mam nadzieję jakiś plan działania. Zresztą i tak jestem uziemiona na jakiś czas, więc przynajmniej będę miała się czym zająć :D
W pracy nawet ok, na szczęście moje dziewczynki chyba czytają w myślach i nie wypytywały za bardzo jak się czuję, tylko zamiast tego mówiły, jak im było źle beze mnie, więc czułam się potrzebna, chociaż zagubiona, jakby to był mój pierwszy dzień w tej pracy :D Nawet zmęczona za bardzo nie jestem :)
 
reklama
Laski pomocy. W czwartek to byl 10dpt beta <2 dzis 14dpt 10.37.
Czy to możliwe że być może sie udało? Kurde a ja już w sobote i niedziele odstawilam troche lekow :(
ilu dniowe miałaś zarodki?
Moja nadzieja się skończyła dziś w 11dpt beta <2, progesteron nie całe 15, lekko spadł mimo iż sama sobie zwiększyłam o 1 tabletkę od ostatniej bety, więc u mnie te bóle brzucha i macicy to przebijająca się @
 
Do góry