reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana wasza historia powiem szczerze jest straszna... Ale wkoncu musi zacząć się dobry czas... Mój a psychika też siada, finanse też, ogólnie wszystko dzisiaj jest do du... Jeszcze spotkaliśmy znajomych i osiem szczerze brzuch mam teraz duży po tych lekach itp i ona ze jak się w ciąży czuje powstrzymalam chwilę łzy i powiedziałam ze chyba w sporzywvzej jestem prędzej... i poszłam płakać
no mnie po lekach tez troche przyszło i sasiadka tez do mnie ze w ciazy musze sie oszczedzac.. ledwo do domu doszłam.. no najgorsze ze wyniki ciagle sie pogarszaja.. a ja na to nie mam wpływu i to jest dla mnie najgorsze.. dzis usłyszelismy ze jest bardzo zle stadium choroby zaawansowane i teraz stosuja leki na przedłuzanie zycia chociaz mam ciagle nadzieje ze wtzdrowieje..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro... wiem ze nadzieję sa...Ale niestety nie jesteśmy dziećmi i wiemy jak takie choroby są straszne i co powodują :( Brak słów...ile mrozaczkow macie ? My tylko jeden... ostatni
 
Ale to może kwestia słabości jest, że tak powiem w literkach znaczy żeby nie podawać A i B albo A i C choć kurcze sama nie wiem bo kilka razy czytałam w necie jak dziewczynom właśnie słabszy i mocniejszy podawali.
Nie wiem dokładnie, ale postaram się dopytać , według embriolog słabszy, ten co wolniej się dzielił może negatywnie wpłynąć na silniejszego, tak wynika z badań. Myślę, że tak naprawdę to oni jeszcze tego nie wiedzą na 100%.
 
Tak mi przykro... wiem ze nadzieję sa...Ale niestety nie jesteśmy dziećmi i wiemy jak takie choroby są straszne i co powodują :( Brak słów...ile mrozaczkow macie ? My tylko jeden... ostatni
maz zamroził sperme 3 próbki...niestety po ewentualnej śmierci bedzie zniszczona..a ja mam jeszcze 25komorek takze sporo .. ale za kazdy crio 350 wołaja plus leki :( no ja wole o tym nie myslec bo bym zwariowała ..i tak ciagle płacze..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzuewczyny chyba glowa to jednak nie to ze blok bo Ja caly czas myslalam o ciazy drugiej a dzus wyszedl mi pozytyw
Jestem w szoku
Niewiem jak mezowi powiedziec ze Po ivf i 5 latach jest test pozytyw naturalnie [emoji847]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Ale niespodzianka [emoji4]gratulacje [emoji6]to masz co dziś z mężem świętować [emoji131]daj znać , jak mąż zareagował na taką wspaniałą wiadomość [emoji4]Ja też myślałam że może u nas uda się naturalnie po porodzie synka , ale nie chciało załapać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze to rzeczywiście dziwne bo mi embriolog dziś właśnie powiedział, że bardzo dobrze, że te oba wzięłam na raz i że to zwiększa szanse a mam jeden słabiej rozwinięty bo później zapłodniony. Dwóch lekarzy niezależnie też stwierdziło że to zwiększa szanse. Hymmm... do wszystko dziwne rzeczywiście.
Ale moje zarodki zaczęły się tak samo rozwijać ale w 2 dobie znacząco zwolnił,jeden więc stąd ta decyzja, co innego jak drugi się budzi i goni.., wtedy z pewnością dwa to bardzo dobry wybór.
 
Mój m starał się być dzisiaj silny ale prawie cały czas milczał albo zmieniał temat...zresztą ja przy nim też jakoś inczej to wszystko znoszę oboje staramy się być silni aby jedno drugie nie dolowalo...Ale już dzisiaj pojechał. Przy następnym transferze zobaczymy jak to wyjdzie ale raczej nie jest nas teraz stać na wolne jego :( zresztą mój syn jest grzeczny rozumie że mama musi leżeć, gry planszowe, czytamy itp. Już sama nie wiem.co mam.myśleć... dlaczego nie mogę dac mu rodzeństwa,nie chce aby był sam w życiu kiedyś....
 
reklama
Do góry