reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na dodatek usłyszałam od lekarza ze może za bardzo chce i głowę blokuje... myślałam że wybuchne... jak już nie wie się co powiedzieć to jakieś blokady ... kur... jak mam nie myśleć ,pcham w siebie tonę leków, wydaje wszystkie oszczędności więc chyba samo się myśli... no i jeszcze usłyszałam że jesteśmy młodzi mamy czas... to jak bym poszła za 10 lat to pewnie bym usłyszała ze trzeba było przyjść wcześniej... jestem wściekła
 
reklama
Ale muszę się uspokic i do męża zadzwonić bo on już pojechał i będzie prawie całą noc kierował więc nie chce aby się martwił tylko niech się skupi na jeździe
 
Na dodatek usłyszałam od lekarza ze może za bardzo chce i głowę blokuje... myślałam że wybuchne... jak już nie wie się co powiedzieć to jakieś blokady ... kur... jak mam nie myśleć ,pcham w siebie tonę leków, wydaje wszystkie oszczędności więc chyba samo się myśli... no i jeszcze usłyszałam że jesteśmy młodzi mamy czas... to jak bym poszła za 10 lat to pewnie bym usłyszała ze trzeba było przyjść wcześniej... jestem wściekła
Słońce tak mi przykro... Najgorsze co mozecie teraz zrobić z mężem to dusić to w sobie. Jeśli potrzebujesz to wtul się w niego i wypłaczcie to oboje. Takie ukrywanie uczuć gryzie od środka. Zbierz siły i wracaj po Śnieżynkę.
Byłaś u dr Wdowiaka? Czy u kogoś innego?
Mocno Cię tulę i sercem jestem z Tobą

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a dzisiaj wogole ss jakieś dobre wiadomości, jakieś pozytywne bety ?? My czekamy na @ i idziemy po ostatniego kropka i koniec... bo nie damy rady psychicznie ... przynajmniej ja... wogole strasznie dużo leków mi tym razem rozpisal od 3dcusze już brać te zastrzyki z heparyna, estrofen w kilku postaciach , wiagra męska na ukrwienie itp. Szok..
Moja trzecia weryfikacja bety bardzo dobra pomimo wszczetego falszywego alarmu przeze mnie...poprostu za bardzo panikuje jedyne usprawiedliwienie to chyba tylko to ze pierwszy raz przez to przechdze.
 
Mam wyniki hcg<0.100 wynik pod menopauza pochodzący.... jestem wściekła płakać mi się chce ale muszę najpierw syna uspac i dopiero mogę odreagować

To tak jak ja dziś (u mnie biochemiczna)... Kochana - usypiasz syna. Ja mogę uśpić tylko (a dla mnie aż) Męża (kochanego, wspierającego) :). Za miesiąc będziemy kladly się spać mając nasze Kropki w brzuszku.
 
Słońce tak mi przykro... Najgorsze co mozecie teraz zrobić z mężem to dusić to w sobie. Jeśli potrzebujesz to wtul się w niego i wypłaczcie to oboje. Takie ukrywanie uczuć gryzie od środka. Zbierz siły i wracaj po Śnieżynkę.
Byłaś u dr Wdowiaka? Czy u kogoś innego?
Mocno Cię tulę i sercem jestem z Tobą

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
U wdowiaka... a męża już nie ma, musiał jechać do pracy, muszę się uspokoić aby zadzwonić do niego bo nie chce aby się martwił.bo będzie kierował prawie całą noc... nie myślałam że będzie to tak boleć... czuję się jakbym straciła dwa maleństwa
... dzięki za słowa otuchy
 
reklama
Do góry