reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale niespodzianka [emoji4]gratulacje [emoji6]to masz co dziś z mężem świętować [emoji131]daj znać , jak mąż zareagował na taką wspaniałą wiadomość [emoji4]Ja też myślałam że może u nas uda się naturalnie po porodzie synka , ale nie chciało załapać.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Szok szok zapytal w pierwszym momencie co to jest potem plakal


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ile ma synus?

Napewno dasZ !!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
7 lat i parę miesięcy... oczko w głowie nasze... całe szczęście jakie mamy... jest grzeczny i zawsze jak coś się dzieje dużo rozmawiamy , tłumaczymy mu że teraz mama będzie leżała itp. Czasami się buntuje ale przecież ma prawo mieć swoje zdanie... wymaga dużo rozmów i tłumaczeń różnych zachowań.... Ale po tych lekach nawet nie byłam być w stanie mama na 100% bo ciągle źle się czułam. Teraz mam czas nadrobić stracone dwa tygodnie. Kocham go ponad wszystko i powiem wam że jeśli ktoś nie ma dziecka niech walczy do końca... bo mi brak siły już na walkę o drugie staramy się prawie 5 lat ciągle się o tym myśli,odkłada pieniądze i całe życie czeka tego testu i nic jedną kreską..to jest straszne... dlatego ja już od Nowego roku zaczynam nowy rozdział ... mam nadzieję ze z kruszynka w brzuszku a jak nie to że świadomością ze kończymy temat leczenia i cieszymy się życiem od nowa w trójkę
 
W piątek miałam dopiero punkcję. Wspomagałam się puregonem zastrzykami na większą ilość pęcherzyków,i przez 3 dni orgalutranem.właśnie nie pamiętam ile miały one w poniedziałek wiem tyle ze w środe miały po 17 jeden 20.Więc lekarz zdecydował o punkcji w piątek.w piątek miały już po 20 i 22 największy.
Ja zadnych lekow nie biore to u mnie to zupelnie inaczej moze niestety wygladac. Ty pochodzisz do calej procedury na tak zwanym cyklu naturalnym. Tak to sie chyba nazywa. Podziwiam Cie, bo ja majac dwie komorki chyba bym zwariowala ze stresu. Na mnie 2 zamrozone blastki czekaja.
A na jakim etapie teraz jestes? Komorki juz zaplodnione? Mialas trasnfer?
 
Też mnie denerwowało, gdy dr mówił, że za bardzo chcę i muszę trochę odpuścić. A weź tu nie chcieć... Wpuszczają takie teksty jednym uchem i wypuszcza drugim. Najważniejsze, że teraz zmienił trochę plan i obstawił Cię dodatkowymi lekami. Wiele dziewczyn tutaj skarżyło się, że pomimo niepowodzeń lekarze nic nie zmieniali. Musi się udać i koniec. Podchodzisz od razu w najbliższym cyklu?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak czekam tylko na @ i działamy... nie chce czekać chce zakończyć ten etap ... albo w jedną albo w drugą stronę ...
 
Cześć Dziewczyny :)Nie było mnie tu jakis czas i nie mam szans was nadrobić. Mam nadzieję, że same dobre wieści u was :)
Ja byłam dzisiaj na pierwszym usg po transferze jednej 5dniowej blastki.
Szok po wizycie ogromny bo zobaczyłam dwa pęcherzyki:szok::szok::szok::szok::szok:
jeden prawidłowej wielkości a drugi niestety mniejszy. Pani dr powiedziała że wygląda to tak jakby był o tydzień młodszy co jest niemożliwe. Co o tym myślicie ???
 
Cześć Dziewczyny :)Nie było mnie tu jakis czas i nie mam szans was nadrobić. Mam nadzieję, że same dobre wieści u was :)
Ja byłam dzisiaj na pierwszym usg po transferze jednej 5dniowej blastki.
Szok po wizycie ogromny bo zobaczyłam dwa pęcherzyki:szok::szok::szok::szok::szok:
jeden prawidłowej wielkości a drugi niestety mniejszy. Pani dr powiedziała że wygląda to tak jakby był o tydzień młodszy co jest niemożliwe. Co o tym myślicie ???
Wow co za piekna wiadomosc. A jest mozliwe, ze z drugim zaszlas naturalnie? Czy szykuja sie blizniaki jednojajowe? :) To moje marzenie zobaczyc dwa zarodeczki. Gratuluje.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)Nie było mnie tu jakis czas i nie mam szans was nadrobić. Mam nadzieję, że same dobre wieści u was :)
Ja byłam dzisiaj na pierwszym usg po transferze jednej 5dniowej blastki.
Szok po wizycie ogromny bo zobaczyłam dwa pęcherzyki:szok::szok::szok::szok::szok:
jeden prawidłowej wielkości a drugi niestety mniejszy. Pani dr powiedziała że wygląda to tak jakby był o tydzień młodszy co jest niemożliwe. Co o tym myślicie ???
no nieźle kochana :D a one blisko siebie są czy ciut dalej? Byc może ten mniejszy podgoni ale może być tak, że będzie pusty i później się wchłonie, a drugi zostanie z mamusią ;)
 
Do góry