HopeFul87
Fanka BB :)
Właśnie u mnie Endo jest zazwyczaj bez szalu Ty jestes specjalistka od sposobow na endo mozesz mi przypomniec co poza winemu mnie jak w zegarku - 19dcale to zależy jak ci endo będzie rosło
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Właśnie u mnie Endo jest zazwyczaj bez szalu Ty jestes specjalistka od sposobow na endo mozesz mi przypomniec co poza winemu mnie jak w zegarku - 19dcale to zależy jak ci endo będzie rosło
Moja dr mówiła,że przy blastkach nie robią AH... ale może jak są słabsze to się zlituje..?Tak do crio podchodzilam na sztucznym. Nie nie robilam żadnych dodatkowych badan. Tylko AH mialam na obydwu.
Kochana bedzie dobrze uwierz w swoje kropeczki. Te moje zobacz jak ladnie sie u mnie teraz rozwijaja a jakie zawody karate sobie urzadzaja [emoji6] [emoji1]
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie rozne sa opinie co do tego AH przy blastkach ale moze to tez mialo jakis wplyw ze sie udalo i obydwa ze mna zostaly.Moja dr mówiła,że przy blastkach nie robią AH... ale może jak są słabsze to się zlituje..?
Dziękuję! Dajesz nadzieję. Zazdroszczę Babelków pod serduchem! Trzymajcie się.
Nawet si nie przyzwyczajaj do tej myśli. Jak jeszcze raz usłyszę "o ile się uda" to spiorę na gołą dupkętak was czytam i chyba mnie namówiłyście na tą łódź... jak się jeszcze te 2 transfery nie powiodą (czego nie biorę od uwagę) bo będę jeździć do tej łodzi i koniec kropka...![]()
Taka kartke dostalam od embriologa po crio transferzeMoja dr mówiła,że przy blastkach nie robią AH... ale może jak są słabsze to się zlituje..?
Dziękuję! Dajesz nadzieję. Zazdroszczę Babelków pod serduchem! Trzymajcie się.
Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC
Mi póki co dr mowila ze przy blastkach nie robia... :/ no moze wrócę znowu do tego pytania jak bede u niej. Tylko sie zastanawiam czy jak bedzie w najblizszym cyklu owulacja to ryzykowac na naturalnym czy poczekac i działać na sztucznym :/@walczaca o szczescie ja miałam robione AH po rozmrożeniu mojej blastocysty.
Wow! Piękna beta. Gratuluję z calego serca. No i budzicie we mnie nadzieję... dziękuję!Jeśli Cię to pocieszy , to ja miałam tylko jedna blastke klasy 1BC , dzisiaj mam 22dpt a moja beta wynosi prawie 17 tys .
Także uwierz w swoje maluchy i daj im szanse. Bo kto jakie Ty ?
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
szybciej krazy krew w ciazy i napewno to wyczulyWitam tradycyjnie o poranku w moim 6dpt. Kropeczki powinny wnikać głębiej w endometrium. Tymczasem oznak nadal brak kompletnie chyba że komary mają nosa do ciężarnych bo obudziłam się cała pogryziona...