• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde jak teraz wstałam to mnie tak brzuch zabolał na dole że aż się wystraszyłam chyba @ nadciąga :(
MoKa czemu tak pesymistycznie podchodzisz do tematu?. Wiem że dużo przyszłaś i też w podobnej sytuacji szykowałabym plan zemsty. Ale proszę Cię nie szukaj zwiastuna @ tylko myśl optymistycznie że Twoje szczęścia właśnie się jeszcze bardziej zagniezdzaja i pozostaną z Tobą na najbliższe 8 miesięcy;). Trzymam mocno kciuki za Ciebie bo wciąż jest to dla mnie nieprawdopodobne że tak klinika może działać.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry