reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kochana, a gdzie Twoje pozytywne myślenie??!! ja od jakiegoś czasu podczytuję wątek o poronieniach nawykowych - dzisiaj dziewczyna robiła sikacza i wyszedł naprawdę cień bledziuśki, ledwo widoczny a beta ponad 400!!!!!!! Dopóki nie masz wyników bety to masz zakaz płakania!! :* na smutasy ewentualnie przyjdzie czas. Zapodaj sobie jakąś komedyjkę na wieczór albo idź nyny, do jutra zleci :*
Dzis mialam powazny kryzys a tym testem to sie pograzylam, nic jutro ide zrobić bete co ma być to bedzie na kazda z nas kiedys przyjdzie czas:-)
 
reklama
Powiedzcie dziewczyny, czy acard brać po pozytywnej becie? Mój Dr jest dość skapy w słowach a już tyle maili z pytaniami różnymi mu wysyłałam że teraz aż się boję zapytać [emoji6][emoji39]
Ja biorę acard i heparyne. Ale każda wymaga innegobleczenis. Pisz śmiało do lekarza odpisze aby mieć już Ciebie z głowy ;)
 
No może tak ale nie chyba w życiu @dami-ego kochana...Wczoraj było tak pięknie ale dziś nie będę psuł nastroju, niech się dziewczyny cieszą po testach..Ehh jeszcze to do mnie samego dotrzeć nie umie...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
co sie stało? Pisz!! Co u Asinki? nic nie pisze....
 
Dzis mialam powazny kryzys a tym testem to sie pograzylam, nic jutro ide zrobić bete co ma być to bedzie na kazda z nas kiedys przyjdzie czas:-)
Nie zawsze dajemy radę utrzymywać nerwy na wodzy, to zrozumiałe. Dlatego ja nie robie sikaczy już w ogóle ;) Może miałaś zarodeczek we wcześniejszym stadium rozwoju i dlatego jeszcze nie wyszedł ten sikacz, zresztą robiłaś po południu... może wcześniej wypiłaś więcej i miałaś troszkę rozcieńczony mocz... Jest dużo "niewiadomych". Jutro przyjdzie szybciutko ;) Trzymam kciuki!! :*
 
reklama
Do góry