• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeju dziewczyny podnosicie mnie mega na duchu, ale nie uwierzę póki nie zobaczę bety. To nasze 4 podejście do in vitro. Mąż ma słabe plemniki, ja mam hashimoto i niskie amh. To będzie cud jak się uda :):):):):)
Mamy zatem podobnie. Moj maz tez ma slabe plemniory ja mam bardzo niskie amh i to nasze 4 podejscie. I wiesz co- mi tez sie wlasnie udalo[emoji16][emoji16] Jedziemy na jednym wozku. Gdzie sie leczysz.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie :-) beta 230,5 :-) :-) :-) (wczesniejsze 33,6 i 89,3 co 48h mierzone) progesteronem kazal sie wcale nie sugerowac bo mowil ze on jest wydzielany w sposob pulsacyjny i musialabym robic pomiary co kilka godzin i wyciagnac srednia, nastepna wizyta 6.12 w sam raz prezent na Mikołaja :-)
Cudna wiadomosc!!!![emoji16][emoji16][emoji16] Dasz rade do 6 go?[emoji11]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masz juz umówiona wizytę? Ja mam sie pokazać miedzy 25 a 28 dpt, czyli wychodzi ze miedzy 5 a 8 grudnia musze sie umówić do Novum [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi powiedzial ze we wtorek mam zrobic powtorke bety i prpgeesteronu i zadzwonic.Mysle ze wtedy mnie zapisze. A wgl to mam wizyte u endokrtnologa tez w novum na wtorek rano z tym wynikiem tsh. Moze wizyty z usg uda nam sie podobnie zgrac[emoji16]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bylam dzis na wizycie. No niestety pecherzyki dalej za male. Jest ich kolo 7-8 ale za małe. Estradiol tez chyba za niski bo 380. Punkcja byc moze w czwartek. Ale nie wiadomo. W poniedzialek kolejna wizyta. Trochę mi humor opadl.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcia bedzie dobrze, u mnie tez stymulacja dosc dlugo trwala;) ktoru dzien dzis u ciebie? Wazne zeby pecholki roslo rowno, jak wolniej to tez lepiej, bo komorki maja czas dojrzec :*
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry