reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

Dziękuję Ci dobra Kobieto :)
 
reklama
Teraz już ponad 27 tysi i na tej drugiej stonie ponad 1700 euro!!
Ciekawe czy ktoś z tych sławnych osób coś dorzucił..
hej kochana nie wiem czy ktos z sławnych sie dorzucił ... wiem ze duzo osób z dobrym sercem sie dorzuca .. poł dnia płakałam ze taki odzew jest..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
sorki dziewczyny ze ostatnio tak rzadko zaglądam ale z @dami jest troche zle ostatnio po szpitalu kiepsko sie czuje wiec musze mu pomagac i pielegnowac sie .. to teraz jest moj bobas... nie zapomniałam o was i jak mam chwile zaglądam :) pozdrawiam

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje drogie wojowniczki,
Wybaczcie, że tak długo nie pisałem ale czuję się bardzo źle po szpitalu.. najpierw miałem pełno wody w nogach, w piątek napuchł mi brzuch że Aśka się śmiała iż to ja noszę ciążę..bol przy tym nieziemski.. w sobotę było lepiej ale pojawiła się ponad 38° gorączka której nie umiemy zbić.. Aśka ciągle mnie męczy szpitalem ale po ostatnich doświadczeniach nie dam im się zabić!! Póki Temp nie przekroczy 40 to nigdzie nie jadę..
Tak zbiórka trwa i sami jesteśmy zdumieni jej rozmiarem, wysyłam z Asia informacje gdzie się tylko da.. niestety napisałem do grona celebrytów od Lewandowskiego przez Gessler po gwiazdy muzyki i nikt się nie zainteresował a prosiłem tylko o udostępnienie nie o pieniądze [emoji17]
Ale tak jest kto nie ma ten da a kto ma to wisi mu to...
Jakoś wspólnie damy radę dziewczyny! Dziś Asia pisała z jedną osobą, jej mąż też miał raka kilka przerzutów itd..Nie dawano mu więcej jak 2mce..Po zakupie 4 dawek Nivolumab-u zostały w nim jedynie 2 małe zmianki w węzłach..
Może i my tego doczekamy!

Wogole gratuluję wszystkim nowym mamą, nam niestety znów się nie udało...[emoji26]
Buziaki dla Was,
Dami

PS. Teraz jestem gorący chłopak 39,4°...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
W kwietniu miałam inv w parensie teraz we wrześniu novum zostały jeszcze dwa podejścia krio tylko sił trochę brak i nadzieii no cóź nastawiam się na histero w styczniu a później criotransfer. Trzymam kciuki za wszystkie bety
 
reklama
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na forum. Już długo was podczytuje ale jakoś teraz poczułam, że kto jak kto ale zostałyście tylko wy żeby dodać mi siły na dalszą walkę. Gratuluję wszystkim którym się udało, Anett przeżywałam twoją betę jak własną i ogrooomnie się cieszę, bertha trzymam kciuki za kolejne podejście, Asiu i Dami za was się modlę i pomagam jak mogę. Szkoda że tyle wspaniałych ludzi ma takie problemy ale silne dziewczynki jesteście
Margit dziękuję bardzo :)
Napisz coś więcej o sobie :)
 
Do góry