reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak się czułaś ? Stresowalas się ? To teraz trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Niezbyt sie stresowalam. Ale bolalo. Bo podobno tylozgiecie macicy mam i ciezko bylo ten wziernik zalozyc.


A dr G po moich pytaniach to juz sie chyba ze mnie smieje. Na transferze "to na pewno nie ma pani jakichs jeszcze pytan"... a co inni nie pytaja? Ja tam jestem swiezak. Za drugin razem bede miala 90% pytan mniej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niezbyt sie stresowalam. Ale bolalo. Bo podobno tylozgiecie macicy mam i ciezko bylo ten wziernik zalozyc.


A dr G po moich pytaniach to juz sie chyba ze mnie smieje. Na transferze "to na pewno nie ma pani jakichs jeszcze pytan"... a co inni nie pytaja? Ja tam jestem swiezak. Za drugin razem bede miala 90% pytan mniej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki że ten Twój pierwszy raz okaże się owocny :) !! A kiedy możesz testować ? :)
 
Niezbyt sie stresowalam. Ale bolalo. Bo podobno tylozgiecie macicy mam i ciezko bylo ten wziernik zalozyc.


A dr G po moich pytaniach to juz sie chyba ze mnie smieje. Na transferze "to na pewno nie ma pani jakichs jeszcze pytan"... a co inni nie pytaja? Ja tam jestem swiezak. Za drugin razem bede miala 90% pytan mniej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam tylozgiecie. Oni robia transfery na pustym pecherzu. Jak pecherz jest pelny to łatwiej zalozyc cewnik. To doktorek musial miec dzis dobry homor:tak: a zarodek jak na druga dobe to śliczny
 
@zylwia a Ty kiedy? 10 grudnia? To Twoje pierwsze podejscie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
12 grudnia mogę najwcześniej;) hm można powiedzieć że 2.. pierwsze in vitro miałam w Białymstoku i zakończyło się niepowodzeniem i do tego brak mrozakow:( odrazu zdecydowałam się na zmianę kliniki ;) więc musiałam rozpoczynac całą procedurę od nowa ale jak wiadomo już w innym miejscu :)
 
@dami nic się nie przejmuj, najważniejsze żebyś odpoczywał i nabierał sił.
Na następne 3 miesiące za chwilę się uzbiera na zbiórkach, a może jeszcze jakaś inna opcja wyskoczy. Jak człowiek się dobija gdzie się da, to zawsze jakieś drzwi się otworzą :)
Trzymam za Ciebie mocno kciuki :*
oj tak kochana to prawda ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry