Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja mialam dwa 5ciodniowe. Nie wiem czy pamietasz ale mialam blastki kiepskiej klasy jak twierdzili w klinice. Mialam mrożona blastke 1 i 3CC w ta jedynke nie wierzylam... 3CC to tez raczej slabo. A to moje maleństwo po rozmrozeniu z 1 stalo sie 4 BB a drugie 4 CC pani dr powiedziała ze to nie jest codzienna sytuacja taki szybki i dobry rozwój i nie chciala zgodzic sie na transfer dwoch... ja sie rozplakalam i nie wiedzielismy jaka.podjac decyzje. Jednak zdecydowalam ze jak juz rozmrozilismy obydwie to przytulam obydwie i juz ich nie bede meczyc... i tak o to sie to dzieje na prawdę!!:-)@walczaca o szczescie tak sie ciesze!! gratuluje! a ilu dniowe mialas Kropki?
Kochana moje dzieciaczki to 4BB i 4BC [emoji4]Ja mialam dwa 5ciodniowe. Nie wiem czy pamietasz ale mialam blastki kiepskiej klasy jak twierdzili w klinice. Mialam mrożona blastke 1 i 3CC w ta jedynke nie wierzylam... 3CC to tez raczej slabo. A to moje maleństwo po rozmrozeniu z 1 stalo sie 4 BB a drugie 4 CC pani dr powiedziała ze to nie jest codzienna sytuacja taki szybki i dobry rozwój i nie chciala zgodzic sie na transfer dwoch... ja sie rozplakalam i nie wiedzielismy jaka.podjac decyzje. Jednak zdecydowalam ze jak juz rozmrozilismy obydwie to przytulam obydwie i juz ich nie bede meczyc... i tak o to sie to dzieje na prawdę!!:-)
To prawie jak by bylo u mnie...Kochana moje dzieciaczki to 4BB i 4BC [emoji4]
Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana w prokocimiu robilam badania a szxzepilam sue tam gdzie przyjmuje dr Sacha al. 29 listopada chyba?????? To ty nie w prokocimiu sie szczepilas????? To ja nakićkałam cos!!!
To ja osobiscie wolalabym isc di dr Sydora albo Sachy oni tez w Krakowie przyjmuja a przynajmniej coś o nich pisza pacjenci choc Sacha nie patrzy na NKAle to noe teraz. Moja mama o niej mowila i jakis artykuł byl jej w jakiejs gazecie ciazowej. W internecie jest bardzo malo. Nawet na znanym lekarzu jej nie ma
powtarzaj betę Słońce przez najbliższe dni i jeszcze raz usg. Leżeć plackiem i tylko na siusiu i amciu wstawaćwlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!
Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kobito przyprawisz mnie dziś o zawał!! 3mam kciuki żeby wszystko się dobrze ułożyło!!!wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!
Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana,powtórz betę i będzie wiadome,ale bądzmy dobrej myśli.wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!
Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny 11 dpt dwoch blastek!! Beta 777 :-))) to chyba nieźle,co??;-)