reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, z moją dr mam kontakt.
W moim szpitali już kiedyś byłam jak poroniłam, był to 5/6 tydzień i mnie łyżeczkowali (zawsze to robią nawet na tak wczesnym etapie) i przez to mam do tej pory problem z endometrium. A więc tu tylko na sprawdzenie ale nie po to, żeby zostać. Czekam na M i pojedziemy, ale krwawię od nowa i wygląda to jak okres więc raczej po wszystkim. Dzięki dziewczyny za wszystkie dobre słowa, ale ja od piątku czułam, że coś jest nie tak.
Czekam na info,i nadal wierzę bardzo mocno w Was!
 
reklama
Hej laseczki, właśnie wracam z kliniki I oto moje dwa serduszka [emoji85] [emoji173] [emoji173]
1513093321-5818d2c5d359794d-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry