reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@zylwia kciuki za powtorke bety!
@Mala844 za Ciebie tez!

@misis188 dziekuje skarbnico wiedzy.

@dżoasia nie no jajca jakies. A wit b6 i b12 tez metylowane bierzesz?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
kochana b6 nie brałam metylowanej, tylko w magne b6 ale od ok 2 tyg nie biorę bo mi się skończyło i nie ma pana do apteki zajechać. B12 i kwas foliowy metyle. I szczerze mówiąc nie wiem wtf ale jak brałam wszystko w syntetykach to mialam homocysteinę w normie a po metylach chyba się popierd...
 
reklama
A nie za wcześnie poszłaś na tą betę ?? 10 dot tp ja byłam ale miałam blastke czyli 3 dni do przodu. może być to pozostałość po leku jeszcze. No coz kochana...trzeba czekac o powtórzyć badanie.
Poszlam bo cos tam juz powinno byc. Lekarz mowil zeby isc 10-12 dzien po transferze. Tak jak pisalam minimalna nadzieje wciaz mam. Leki biore do czwartku. @misis188 przy 2 dniowych zarodkach w 10dpt miala juz bete kolo 19. Takze moja raczej srednio rokuje. Ale poki nie ma ostatecznego wyniku cien nadziei jest.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kochana b6 nie brałam metylowanej, tylko w magne b6 ale od ok 2 tyg nie biorę bo mi się skończyło i nie ma pana do apteki zajechać. B12 i kwas foliowy metyle. I szczerze mówiąc nie wiem wtf ale jak brałam wszystko w syntetykach to mialam homocysteinę w normie a po metylach chyba się popierd...
No dziwne to. Warto powtorzyc.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To było nasze ostatnie podejście do in vitro. Wiek, kasa itd, itd. Teraz zaczęliśmy rozważać adopcję. Ale Wam się uda. Jeszcze przez jakiś czas będę zaglądać do Was i wypatrywać same dobre wiadomości.
Wypatruj dobrych wiadomości ale też informuj co u ciebie słychać. I oczywiści daj znać. Ja jeszcze chwilę powalczę ale też powoli odpadam, w tym momencie mam problem z połknięciem jakiejkolwiek tabletki a co dopiero kolejna stymulacja. Pozdrawiam cię serdecznie i trzymam kciuki
 
reklama
Do góry