reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój tylko raz się podłamał jak mu robili wymaz na chlamydie z cewki w meicover. Bo mamy ubezpieczenie wiec pozałatwiała większość badan tam żeby je płacić w klinice. I widocznie nie za często robią te wymazy, doktor zadał mu trochę bólu. Do dziś truchleje jak o tym wspomina :D No i jakuslyszal w klinice ze ma sobie sam ten wymaz zrobić to trochę niemrawy był ale okazało się ze tak jest znacznie lepiej.
Oj to moj M tez bardzo źle wspomina wymazy a tak to byl bardzo dzielny a diagnostyke wogole to zaczal od siebie i sam wyszedl z inicjatywa. Jak odebralismy wyniki to sie podlamal bo morfologia byla na poziomie 0 a wszystkie inne parametry dużo ponad norme tylko on 3 miesiace wczesniej zmienil prace i czesto chorowal, co chwile byly w ruchu jakies leki i dlatego taka morfologia. Teraz jest w granicach 4-5%. No i lykal profertil caly czas
 
@zylwia @Mala844 pięknego przyrostu! ;)
Pamiętajcie o badaniach na Cito! wszystkie ciotki trzymają kciuki :-D

@Oczekiwanie2017 kochana mam nadzieję że z okruszkiem wszystko będzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki ;)

@marg88 obyś jutro zobaczyła serducho i cały stres mógł już z Ciebie zejść! Wierzę że wszystko będzie dobrze!;-) ;)

Miłego dnia wszystkim :rofl2:

Dziewczyny, przyłączam się do życzeń. Oby to był dla każdej dobry dzień :)
 
@zylwia @Mala844 pięknego przyrostu! ;)
Pamiętajcie o badaniach na Cito! wszystkie ciotki trzymają kciuki :-D

@Oczekiwanie2017 kochana mam nadzieję że z okruszkiem wszystko będzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki ;)

@marg88 obyś jutro zobaczyła serducho i cały stres mógł już z Ciebie zejść! Wierzę że wszystko będzie dobrze!;-) ;)

Miłego dnia wszystkim :rofl2:
Dołączam się do życzeń. Wszystkim życzę samych dobrych wiadomości! @Oczekiwanie2017 trzymaj się! Wierzę że wszystko jest dobrze!
 
Jak Ty sie masz kochana?? Krwawienie ustalo?? Na którą wizyta?? 3mam kciuki zeby kropeczek byl caly i zdrowy na swoim miejscu :-)

Tak, od wieczora krwawienie ustalo i narazie sytuacja opanowana. Zastanawia mnie brak boli i skurczy. Zobaczymy na wizycie (przed południem ja mam).
Na pewno dam znać :)
 
reklama
Do góry