reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@zylwia @Mala844 pięknego przyrostu! ;)
Pamiętajcie o badaniach na Cito! wszystkie ciotki trzymają kciuki :-D

@Oczekiwanie2017 kochana mam nadzieję że z okruszkiem wszystko będzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki ;)

@marg88 obyś jutro zobaczyła serducho i cały stres mógł już z Ciebie zejść! Wierzę że wszystko będzie dobrze!;-) ;)

Miłego dnia wszystkim :rofl2:
Przyłączam się do wszystkich życzeń :) powodzenia dziewczyny!!! :* :* :*
 
reklama
Tak, od wieczora krwawienie ustalo i narazie sytuacja opanowana. Zastanawia mnie brak boli i skurczy. Zobaczymy na wizycie (przed południem ja mam).
Na pewno dam znać :)
Bedzie wszystko dobrze:) ciocie wszystkie mocno trzymia kciuki. Wiadomo ze lepiej jskby krwawienia nie bylo i kazda sie z,nas tego boi ale najwazniejsze ze nie ma zadnych skurczy bo w tedy bym.sie juz martwila bardziej. Bedzie dobrze:)
 
Ja się szykuje na prenatalne strach towarzszy to oczywiste.
Trzymam kciuki za każdą z nas dziś bardzo dużo wizyt ,bet!!!
@oczekiwanie za ciebie i twój okruszek modlę się w duchu wierze ze bedzie wszystko dobrze!!

Dziękuję Ci bardzo :).
Tobie również dużo spokoju i samych wspaniałych wiadomości. Maluszek pewnie jest okazem zdrowia :)
 
@zylwia @Mala844 pięknego przyrostu! ;)
Pamiętajcie o badaniach na Cito! wszystkie ciotki trzymają kciuki :-D

@Oczekiwanie2017 kochana mam nadzieję że z okruszkiem wszystko będzie dobrze! Trzymamy mocno kciuki ;)

@marg88 obyś jutro zobaczyła serducho i cały stres mógł już z Ciebie zejść! Wierzę że wszystko będzie dobrze!;-) ;)

Miłego dnia wszystkim :rofl2:

Przyłączam się do życzeń :)
 
reklama
Do góry