reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, dostałam plamienia brązowe ale było tego sporo... teraz byłam to czysto, ale boję się iść kolejny raz... od razu zaplanowałam 300 mg lutki ale mam złe przeczucia nie wiem co mam robić jakby co, na ip nie ma co jechać bo to za wczesna ciąża, chyba się spróbuję na jutro lub pojutrze na wizytę umówić a tu nawet jeszcze usg serduszkowego nie było....
 
reklama
Dziewczyny, dostałam plamienia brązowe ale było tego sporo... teraz byłam to czysto, ale boję się iść kolejny raz... od razu zaplanowałam 300 mg lutki ale mam złe przeczucia nie wiem co mam robić jakby co, na ip nie ma co jechać bo to za wczesna ciąża, chyba się spróbuję na jutro lub pojutrze na wizytę umówić a tu nawet jeszcze usg serduszkowego nie było....
Napewno leżeć dużo

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dostałam plamienia brązowe ale było tego sporo... teraz byłam to czysto, ale boję się iść kolejny raz... od razu zaplanowałam 300 mg lutki ale mam złe przeczucia nie wiem co mam robić jakby co, na ip nie ma co jechać bo to za wczesna ciąża, chyba się spróbuję na jutro lub pojutrze na wizytę umówić a tu nawet jeszcze usg serduszkowego nie było....
Ja miałam przez 4 dni od transferu i w 6 dniu po transferze ale mało było tego

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dostałam plamienia brązowe ale było tego sporo... teraz byłam to czysto, ale boję się iść kolejny raz... od razu zaplanowałam 300 mg lutki ale mam złe przeczucia nie wiem co mam robić jakby co, na ip nie ma co jechać bo to za wczesna ciąża, chyba się spróbuję na jutro lub pojutrze na wizytę umówić a tu nawet jeszcze usg serduszkowego nie było....
Który jestes dpt?
Ja w 7 dpt mialam brązowe plamienia i bylo tez tego dużo, potem 8 dpt - kolejne plamienia - różowa krew - też myślałam ze juz po wszystkim.
A okazało sie ze to bylo tylko plamienie implatacyjne - bo więcej sie nie pojawiło.
Dużo leż i odpoczywaj.
Nie stresuj sie przede wszystkim.
 
reklama
Który jestes dpt?
Ja w 7 dpt mialam brązowe plamienia i bylo tez tego dużo, potem 8 dpt - kolejne plamienia - różowa krew - też myślałam ze juz po wszystkim.
A okazało sie ze to bylo tylko plamienie implatacyjne - bo więcej sie nie pojawiło.
Dużo leż i odpoczywaj.
Nie stresuj sie przede wszystkim.

19 dpt więc za późno na plamienia implantacyjne... teraz leżę i boję się iść do łazienki... niby brązowym nie trzeba się martwić ale ja myślę o najgorszym....
 
Do góry