reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Kurcia tak można złapać ten wirus wszędzie. Ktoś kuchnie, kaszlnie i już [emoji17]objawy podobne do przeziębienia i masz wirus gotowy [emoji17]czyli muszę przygotować się znowu na kolejny miesiąc w plecy [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@sykatynka dzięki wielkie za odp, aczkolwiek jest mi przykro bo znowu wszystko się wydłuża [emoji26]najpierw na startową czekałam od listopada do wczoraj, a tu znowu du** [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]jestem zła i jest mi smutno...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Malenka, niestety zycie uczy cierpliwosci. Czas zleci, a ty w pelni zdrowa podejdziesz i na pewno sie uda:) a ktory masz dc? Jesli to zwykla torbiel czynnosciowa to powinna sie wchlonac do @, jesli sie nie wchlonie to popros o orgametril, duphaston lub antykoncepcje. Z tego wszystkiego raczej orgametril jest najskuteczniejszy. Co do cytomegalii to ja sie nie znam kompletnie.
 
@sykatynka dzięki wielkie za odp, aczkolwiek jest mi przykro bo znowu wszystko się wydłuża [emoji26]najpierw na startową czekałam od listopada do wczoraj, a tu znowu du** [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]jestem zła i jest mi smutno...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hejka, ja tez mialam igg i igm dodatnie i tez sie martwilam ze bede musiala czekac. Wszystko zalezy jak wyjdzie awidnosc. Jesli wysoka to oznacza ze wirus nie jest aktywny i nie bedziesz musiala czekac kolejny cykl [emoji6]
 
Hejka, ja tez mialam igg i igm dodatnie i tez sie martwilam ze bede musiala czekac. Wszystko zalezy jak wyjdzie awidnosc. Jesli wysoka to oznacza ze wirus nie jest aktywny i nie bedziesz musiala czekac kolejny cykl [emoji6]

No muszę przyznać, że mnie pocieszyłaś [emoji2][emoji2][emoji2]w piątek mam mieć wynik i się okaże.

@dżoasia u mnie takie przetrwałe pecherzyki się zdarzają gdyż taka uroda moich jajników [emoji6]dziś 25 dc, także mam nadzieje, że co raz bliżej jednak in vitro [emoji5][emoji1317][emoji1317][emoji1317]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A
Hej dziewczyny niestety poraz kolejny mi się nie udało beta 1.2 11dpt dwóch komórek.
A może twoje komórki źle tolerują te końskie dawki leków, ile masz lat?, może należałoby spróbować in vitra na cyklu naturalnym lub przynajmniej połnaturalnym skoro leki i tak nie powodują jakiejś dużej różnicy. Klinikę widzę,że masz dobrą, jesssu dobrze że masz jeszcze mrozaczki bo nawet nie mogę sobie wyobrazić jaka jesteś dzielna że przeszłaś te wszystkie stymulacje, ja już po drugiej czułam że mam raka dosłownie wszystkiego ( oczywiście wymyślone ale też potrafi przeczołgać)
 
No i do mnie @ zawitala wiec naturalnego cudu z peknietego pecherzyka nie ma...
@dżoasia jak mam od 1dc brac estrofem to moge sobie popoludniu wziac? Bo malpa zaatakowala z zaskoczenia i nie mam tabletek przy sobie.
 
reklama
Do góry