reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki
 
reklama
@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki
Dołączam się do życzeń :-)) powodzenia!!
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Styczeń to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-01-18 sykatynka
2018-01-21 KEHA termin porodu
2018-01-24 jasani usg 2 trymestru
2018-01-25 hope322 podglądanie maluszka <3
2018-01-25 HopeFul87 badania prenatalne
2018-01-30 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-13 Zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
U mnie dzis transfer ;)
 
@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki
Dzis transfer ma @sroka87 [emoji4] kochana trzymamy kciuki [emoji8]
 
@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki
Strasznie czekam może będzie ok. Powodzenia dziewczyny na transferach, podgladaniach maleństw I pobieraniu jajeczek.
 
Dziewczyny jestem pierwszy raz na forum i bardzo potrzebuje waszej odpowiedzi oraz wsparcia. 3 lata staramy się z mężem o dzidziusia przyczyn nie powodzenia - brak. Zdecydowaliśmy sie na in vitro jesteśmy po pierwszym transferze. Dzisiaj 9 dpt, niestety od 5 dpt zaczełam krwawić i to mocno jak na @. Dodam że transfer miałąm 26 dc a mam 28 dc. Czy jest szansa że coś się złuszcza a moje zarodeczki mają sie dobrze?. Panicznie boje sie zrobić Bete nie wiem czy dam psychicznie rade jesli sie cos nie uda. Wmawiam sobie że wszysto jest ok. Lekarz kazde przyjmowac leki i poczekać... a ja chyba zwarjuje.
Wiem ze to trudne ale idz na bete i nie trzymaj sie w niepewnosci. Jesli to 9 dpt to juz cos powinno sie ruszyc.
 
@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki
Tak, dzisiaj serduszkowe [emoji4] strasznie się boję bo oczywiście moim zdaniem mam za mało objawów... i progesteron trochę kiepski bo niecałe 23 ng... ale badany rano na czczo bez żadnych leków... ale liczę że będzie dobrze, wizytę mam na 15.40 [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, dzisiaj serduszkowe [emoji4] strasznie się boję bo oczywiście moim zdaniem mam za mało objawów... i progesteron trochę kiepski bo niecałe 23 ng... ale badany rano na czczo bez żadnych leków... ale liczę że będzie dobrze, wizytę mam na 15.40 [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie Kochana, mój progesteron 6dpt wynosił ok.11 a 9dpt ok.15 czy 16 i wszystko jest dobrze. Jeśli nie dzieje się nic złego to nie masz się co martwić :). A objawy jeszcze zdążą się pojawić i będziesz czekała kiedy się skończą ;)
 
reklama
Dziewczyny jestem pierwszy raz na forum i bardzo potrzebuje waszej odpowiedzi oraz wsparcia. 3 lata staramy się z mężem o dzidziusia przyczyn nie powodzenia - brak. Zdecydowaliśmy sie na in vitro jesteśmy po pierwszym transferze. Dzisiaj 9 dpt, niestety od 5 dpt zaczełam krwawić i to mocno jak na @. Dodam że transfer miałąm 26 dc a mam 28 dc. Czy jest szansa że coś się złuszcza a moje zarodeczki mają sie dobrze?. Panicznie boje sie zrobić Bete nie wiem czy dam psychicznie rade jesli sie cos nie uda. Wmawiam sobie że wszysto jest ok. Lekarz kazde przyjmowac leki i poczekać... a ja chyba zwarjuje.

Witaj Kaczorex. Niestety invitro to ciężka droga i musisz być świadoma że rzadko udaje się za pierwszym razem.
Tak jak pisała Agnieś zrób dziś betę, będziesz miała jasną sytuację.
A dlaczego tak późno miałaś transfer?
 
Do góry