reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, dzisiaj serduszkowe [emoji4] strasznie się boję bo oczywiście moim zdaniem mam za mało objawów... i progesteron trochę kiepski bo niecałe 23 ng... ale badany rano na czczo bez żadnych leków... ale liczę że będzie dobrze, wizytę mam na 15.40 [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam 12 dpt progesteron 7.49 oczywiście panika ale w szpitalu uspokoili że skoro z zewnątrz go przyjmuje to wszystko jest ok.Oczywiscie jakiś czas zwiekszylam sobie sama dawkę dla pewności.
 
reklama
Dziewczyny jestem pierwszy raz na forum i bardzo potrzebuje waszej odpowiedzi oraz wsparcia. 3 lata staramy się z mężem o dzidziusia przyczyn nie powodzenia - brak. Zdecydowaliśmy sie na in vitro jesteśmy po pierwszym transferze. Dzisiaj 9 dpt, niestety od 5 dpt zaczełam krwawić i to mocno jak na @. Dodam że transfer miałąm 26 dc a mam 28 dc. Czy jest szansa że coś się złuszcza a moje zarodeczki mają sie dobrze?. Panicznie boje sie zrobić Bete nie wiem czy dam psychicznie rade jesli sie cos nie uda. Wmawiam sobie że wszysto jest ok. Lekarz kazde przyjmowac leki i poczekać... a ja chyba zwarjuje.
Jeśli miałaś 5cio dniowe zarodki to na bank z bety powinno coś wyjść. No i jak plamisz/krwawisz to zrób też progesteron i estradiol i wtedy z wynikami odezwij się do lekarza...
 
@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki

Dziewczyny miłego dnia dzisiaj:)
Trzymam kciuki za same dobre informacje.
@sroka87 udanego transferu:)
 
@sykatynka - nie napisałaś jaką wizyta, ale to chyba podglądanie Maluszka. Jeśli tak to pięknych widoków życzymy, odezwij się i przekaż nam same dobre wiadomości.
@Doris30:-) - bety do nieba, tyle czekania na wynik musi zostać wynagrodzone.
Jeśli się nie mylę jedną z nas miała mieć dziś transfer - niech Maleństwo zostanie z Tobą i da piękna ciążę.

Pięknego dnia dziewczynki
Przylaczam sie do zyczen :)
@dżoasia a Tobie wyjasnienia sytuacji..
 
Ja miałam 12 dpt progesteron 7.49 oczywiście panika ale w szpitalu uspokoili że skoro z zewnątrz go przyjmuje to wszystko jest ok.Oczywiscie jakiś czas zwiekszylam sobie sama dawkę dla pewności.
Ja mam już 31 dpt... ale też tak sobie myślę że może nie wszystko co przyjmuje to wychodzi w krwi, wiecie może które formy przyjmowanego progesteronu nie wychodza w krwi?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Kaczorex. Niestety invitro to ciężka droga i musisz być świadoma że rzadko udaje się za pierwszym razem.
Tak jak pisała Agnieś zrób dziś betę, będziesz miała jasną sytuację.
A dlaczego tak późno miałaś transfer?
Ponieważ święta a robiłam w czechach i niestety oni dopiero od 8go pracowali, ale lekarz powiedział ze jest ok. Najgorsze jest to że bolą mnie piersi i ciągnie w pachwinach niemniej jednak kobieta jest wstanie wmówić sobie wszystko..
 
Witaj Kaczorex. Niestety invitro to ciężka droga i musisz być świadoma że rzadko udaje się za pierwszym razem.
Tak jak pisała Agnieś zrób dziś betę, będziesz miała jasną sytuację.
A dlaczego tak późno miałaś transfer?
Ja tez bede miala pozno transfer bo dopiero 25dc [emoji37] i juz sie martwie. Wszystko dlatego ze stymulacja wlasciwa w dlugim protokole zaczela sie 10dc. Ale trzeba ufac lekarzowi bo to jest sztuczny cykl i staram sie to tak sobie tlumaczyc ze nie ma to w tym przypadku znaczenia ze transfer tak pozno
 
Ja tez bede miala pozno transfer bo dopiero 25dc [emoji37] i juz sie martwie. Wszystko dlatego ze stymulacja wlasciwa w dlugim protokole zaczela sie 10dc. Ale trzeba ufac lekarzowi bo to jest sztuczny cykl i staram sie to tak sobie tlumaczyc ze nie ma to w tym przypadku znaczenia ze transfer tak pozno
U mnie transfer na cyklu sztucznym był w 24dc i też się martwiłam a lekarz, że z takich późnych transferów ma ciąże bo tu tylko o endometrium chodzi. I mnie też wpisać może na liste do tych udanych;)
 
reklama
Do góry