reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agnieś 191 a czy ty miałaś krwawienia w terminie @
Jeszczeniematka - dziękuje za wsparcie w takich chwilach jest ono nieocenione
Miałam plamienie implantacyjne 5dpt rano i 6dpt czysto. Plamienua w ciąży zdarzają się często ale „normalnego” krwawienia nie powinnaś dostać cykl sztuczny czyli bezowulacyjny i tyle leków. Idź na bete albo siknij.
 
Hej dziewczyny..
Pozdrawiam wszystkie serdecznie i zycze samych dobrych wiadomosci dzisiaj.
Mam do Was pytanie, bo po nieudanym transferze probuje sie doszukac jakiejs przyczyny niepowodzen; powiedzcie mi prosze czy tez tak macie ze w okresie po owulacji do dostania miesiaczki - po stosunku - boli Was brzuch - jest to taki silny bol jak na okres, tyle ze duzo bardziej intensywny i trwa moze 5-10 minut a potem zupelnie przechodzi. Czy to jest normalne ? Bo juz sama nie wiem, a nie mam kogo zapytac bo u mnie w srodowisku sie nie rozmawia na takie tematy...
 
Witajcie
Dzwonil lekarz , komorki zlej jakosci , nie wygladaly dobrze , jedna ktora jest troche lepsza sie zaplodnila ale nie faje jej ,a duzych dzsns . Lekarz mowi ze jest problem z jajnikami I kolejne in vitro raczej nic nie zmieni.
Jestem zalamana nie wiem co robic , myslec ,do tej pory mialam nadzieje , dzis juz nawet jej nie mam
 
Witajcie
Dzwonil lekarz , komorki zlej jakosci , nie wygladaly dobrze , jedna ktora jest troche lepsza sie zaplodnila ale nie faje jej ,a duzych dzsns . Lekarz mowi ze jest problem z jajnikami I kolejne in vitro raczej nic nie zmieni.
Jestem zalamana nie wiem co robic , myslec ,do tej pory mialam nadzieje , dzis juz nawet jej nie mam
Nie poddawaj się. Może zmiana kliniki? Trzeba się jeszcze kogoś poradzić.
 
Witajcie
Dzwonil lekarz , komorki zlej jakosci , nie wygladaly dobrze , jedna ktora jest troche lepsza sie zaplodnila ale nie faje jej ,a duzych dzsns . Lekarz mowi ze jest problem z jajnikami I kolejne in vitro raczej nic nie zmieni.
Jestem zalamana nie wiem co robic , myslec ,do tej pory mialam nadzieje , dzis juz nawet jej nie mam
Może suplementacja koenzymem Q10, Royal Jelly i innymi specyfikami? One poprawiają jakość komórek. Cudów nie zdziałają, ale na pewno pomogą. Zasięgnij też opinii innego lekarza. Nie załamuj się!
 
Dziewczyny nic tylko sie wkurwic pamiętacie jak rozmawiałam z kierowniczka o lżejsze pracy bo mam jajnik duży no to co zgodziła sie i było wszystko pięknie ładnie do dnia dzisiejszego dzwonię do biedronki i pytam jak pracuje jutro no to mówi że na rano a pytam sobota i niedziela jak a mówiłam ze w sobotę mam imieniny teścia i aby mi nie zmieniała ze bardzo mi na tym zależy a w sobotę i niedzielę mamy przestawianie sklepu całego wszystkich półek i wpierdolila mi 2 nocki ***** tłumacz prosi to nie na złość wjebala mi nocki co ja mam zrobić pomocy siedzę i płacze przecież ten jajnik mnie jeszcze boli a ona mi daje najgorsza robotę i 2 najcięższe nocki??
 
reklama
Witajcie
Dzwonil lekarz , komorki zlej jakosci , nie wygladaly dobrze , jedna ktora jest troche lepsza sie zaplodnila ale nie faje jej ,a duzych dzsns . Lekarz mowi ze jest problem z jajnikami I kolejne in vitro raczej nic nie zmieni.
Jestem zalamana nie wiem co robic , myslec ,do tej pory mialam nadzieje , dzis juz nawet jej nie mam[/QUOTE

A potrafisz sie zaprzyjaznic z mysla o adopcji komorek?
 
Do góry