reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny nic tylko sie wkurwic pamiętacie jak rozmawiałam z kierowniczka o lżejsze pracy bo mam jajnik duży no to co zgodziła sie i było wszystko pięknie ładnie do dnia dzisiejszego dzwonię do biedronki i pytam jak pracuje jutro no to mówi że na rano a pytam sobota i niedziela jak a mówiłam ze w sobotę mam imieniny teścia i aby mi nie zmieniała ze bardzo mi na tym zależy a w sobotę i niedzielę mamy przestawianie sklepu całego wszystkich półek i wpierdolila mi 2 nocki ***** tłumacz prosi to nie na złość wjebala mi nocki co ja mam zrobić pomocy siedzę i płacze przecież ten jajnik mnie jeszcze boli a ona mi daje najgorsza robotę i 2 najcięższe nocki??
Nie gbiewaj się ale skoro wrocilas do pracy to nie ma zmiłuj. Jeśli dalej coś cie boli to idź do lekarza po zwolnienie. Ja na jej miejscu tez bym normalnie układała grafik, bo z jakiej racji inni mają zapieprzac a Ty tylko lekka praca? Niestety, takie są realia i nikt Ne będzie układał pracy pod ciebie.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Witajcie
Dzwonil lekarz , komorki zlej jakosci , nie wygladaly dobrze , jedna ktora jest troche lepsza sie zaplodnila ale nie faje jej ,a duzych dzsns . Lekarz mowi ze jest problem z jajnikami I kolejne in vitro raczej nic nie zmieni.
Jestem zalamana nie wiem co robic , myslec ,do tej pory mialam nadzieje , dzis juz nawet jej nie mam
Julka uszy do góry. Zawsze jest jakieś wyjście. Medycyna daje wspaniałe wsparcie i na szczęście można z tego korzystać. Które to in vitro,gdzie? Annemarie napisała ci co można, przecież to wspaniałe rozwiązanie kiedy nie ma innego wyjścia. Teraz będzie ciężko ale skoro jesteś na tym forum to wiadomo że droga nie jest łatwa ale jest dżoasia annamaria i inne dziewczyny które zaciekle walczą i trzeba dalej brać z nich przykład i kombinować.
 
Nie gbiewaj się ale skoro wrocilas do pracy to nie ma zmiłuj. Jeśli dalej coś cie boli to idź do lekarza po zwolnienie. Ja na jej miejscu tez bym normalnie układała grafik, bo z jakiej racji inni mają zapieprzac a Ty tylko lekka praca? Niestety, takie są realia i nikt Ne będzie układał pracy pod ciebie.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Wiem ale jeśli sie na cos umówiliśmy to chyba powinna dotrzymać słowa nie sądzisz? Szkoda gadać
 
Mam pytanie?? Dziewczyny dziś dzwonili z kliniki i dziś mija 3 doba i najprawdopodobniej transfer w 5 dobie! Co to znaczy czy dobrze ze będą kontrolowac czy poprostu cos jest nie tak?? Trochę martwię się ze w sobotę również powiedzą ze niestety!!!
 
Wiem ale jeśli sie na cos umówiliśmy to chyba powinna dotrzymać słowa nie sądzisz? Szkoda gadać

Paulinka a myślisz że tylko Ty masz problemy zdrowotne? Każdą pewnie w mniejszym lub większym stopniu boli kręgosłup, stawy. Może mają żylaki, skurcze, migreny, wrzody. Może są starsze od Ciebie i mają mniej siły. I każda by chciała wolny weeken.
Tak jak napisała Anetka nie możesz oczekiwać, że grafik będzie na Twoje życzenie. To nie złośliwość kierowniczki tylko równe traktowanie wszystkich.
Jeżeli tak bardzo Cię boli ten jajnik, to powiedz lekarzowi, żeby dał Ci L4 bo nie jesteś w stanie pracować.
 
Dziewczyny zaraz oszaleje z nerwów... oczywiście w tej chwili nie odczuwam żadnych objawów ciąży!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem ale jeśli sie na cos umówiliśmy to chyba powinna dotrzymać słowa nie sądzisz? Szkoda gadać
Paulina a nie masz mozliwosci zamienic sie z kims na zmiany?
Ja uwazam tak jak dziewczyny, nie mozesz oczekiwac ze ktos cie bedzie oszczedzal bo wszystkie pewnie patrza na ciebie krzywo, ze sie opierdzielasz po prostu. Tacy sa ludzie, gadanie zawsze bedzie, jak nie dasz rady to idz po zwolnienie i koniec, nic innego nie poradzisz. Chyba ze znajdziesz dobra dusze ktora pojdzie za coebie na noc a ty za nia np na rano
 
Do góry