reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem dzis 7 dpt 3-dniowego zarodka i martwię się, bo wczoraj po południu i dziś od rana pojawia się momentami ból brzucha podobny do tego na @...
Ja mam bardzo podpbnie i w 9dpt beta 41 [emoji5] badz dobrej mysli Kochana [emoji9] [emoji9] trzymam kciuki! [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak bym straciła sens życia taka dziwna jestem nie mam dosłownie ochoty na nic z miłą chęcią bym cały czas spala ;( tam mi jest najlepiej
Paulinka, kazdy ma prawo miec gorszy okres. Emocje sa po to zeby je wyrazac, nie trzymaj nic w sobie. Przechodzisz bardzo trudny czas i to normalne ze pojawiaja sie chwile zwatpienia. Jesli by Ci nie pomogly rozmowy z nami tutaj, moze jakas bratnia dusza z ktora zawsze mozna sie spotkac i pogadac? Czasem czlowiekowi lepiej jak sie wygada. Mi duzo daje terapia i rozmowa z obca osoba jaka jest psycholog [emoji4]
Badz dobrej mysli Kochana [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 836779 Ja juz dawno po wizycie ale nie mam dzisiaj za bardzo czasu na forum i pozniej nadrobie :)
Moj maluszek ma sie dobrze i prawdopodobnie bedzie dziewczynka :) Za tydzien znow wizyta to zobaczymy czy sie potwierdzi :) Nic miedzy nogami nie ma puki co :)
Wspaniale[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ejj no! Byłaś w Katowicach i się nie chwalilas? Zabrałabym Cię na dobrą kawę :tak:

Kurczaki !!! Bo dzisiaj tak na wariackich papierach, że się nie zdążyłam pochwalić, że jadę. Następnym uprzedzę ! :D
Jadąc na wizyt ożyczyłam auto od męża (moje w naprawie), pruję do tych Katowic - rezerwa! nosz kurrrr.... nie ma to jak zatankować żonie auto przed podróżą, jak jej się śpieszy. Ale ok. Orlen na autostradzie - 10 minut stałam, bo hot dogi i hot dogi !!
Koniec końców, się spóźniłam 7 minut (już za mną wydzwaniali, co mnie zdziwiło, bo nie raz są poślizgi po 1,5h) no i się okazało, że byłam ostatnią pacjentką dr G i jak dotarłam to on już stał na korytarzu, bo dr M go z gabinetu wywalił... także stałam z nim 15 minut na korytarzu w oczekiwaniu na wolny gabinet... awkward :D
 
Dziewczyny, wiem ze bete sie robi co dwa dni, ale jutro rano ide do mojego endo i chcialam znac jakiekolwiek dwa wyniki, zeby miec jakas podstawe do negocjacji o nowe L4 [emoji6]
Mialam podany jeden zarodek 3dniowy [emoji4]
Wyniki:
9dpt: beta 41
10dpt: beta 82
Roznica miedzy badaniami dokl 23h.
Jutro tez pojde, zeby na wszelki wypadek spr przyrost po dwoch dniach czy bedzie przepisowe 66%

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wiem ze bete sie robi co dwa dni, ale jutro rano ide do mojego endo i chcialam znac jakiekolwiek dwa wyniki, zeby miec jakas podstawe do negocjacji o nowe L4 [emoji6]
Mialam podany jeden zarodek 3dniowy [emoji4]
Wyniki:
9dpt: beta 41
10dpt: beta 82
Roznica miedzy badaniami dokl 23h.
Jutro tez pojde, zeby na wszelki wypadek spr przyrost po dwoch dniach czy bedzie przepisowe 66%

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana już teraz widać, że po 23h przyrost jest 100%, do jutra to będzie ponad 200 :D Pięknie!!
 
reklama
Kurczaki !!! Bo dzisiaj tak na wariackich papierach, że się nie zdążyłam pochwalić, że jadę. Następnym uprzedzę ! :D
Jadąc na wizyt ożyczyłam auto od męża (moje w naprawie), pruję do tych Katowic - rezerwa! nosz kurrrr.... nie ma to jak zatankować żonie auto przed podróżą, jak jej się śpieszy. Ale ok. Orlen na autostradzie - 10 minut stałam, bo hot dogi i hot dogi !!
Koniec końców, się spóźniłam 7 minut (już za mną wydzwaniali, co mnie zdziwiło, bo nie raz są poślizgi po 1,5h) no i się okazało, że byłam ostatnią pacjentką dr G i jak dotarłam to on już stał na korytarzu, bo dr M go z gabinetu wywalił... także stałam z nim 15 minut na korytarzu w oczekiwaniu na wolny gabinet... awkward :D
WOW no to fajne przygody miałaś :-D
A co do tankowania to mam z mężem dokładnie to samo ;) tylko że to on częściej moje pożycza bo ja mam hak... Ale jak już oddaje to przeważnie na rezerwie :angry: a później zawsze jest zdziwiony czemu ja tak często tankuje :oo:
Ahh te chłopy :-D
 
Do góry