reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak tez trzymam kciuki za betujace ❤ samych wysokich wyników życzę :)
Ja mam wizytę pęcherzykowa w piatek, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Dziewczynki będzie jak będzie ale kiedyś będzie dobrze. Najmocniej jak się da, trzymajcie się i wracajcie z dobrymi informacjami:-) :) próbuję załatwić histeroskopie mimo złej bakteriologii, jakoś nie mogę tego wyleczyć a czas płynie nieubłagalnie. Aneette dostałaś@? Anne marie mam nadzieje że nas zaskoczysz.:-) :)

Margit nie rób histero póki się nie wyleczysz, bo tylko pogorszysz sprawę rozsiewając bakterie po najdalszych zakątkach. Może dojść do stanów zapalnych w macicy, jajowodach, jajnikach.
Wiem, że ciężko się czeka, ale nie bez powodu Ci odmawiają. Może oprócz leków zmień dietę, wprowadź jakieś mocne probiotyki, nasiadówki. Taki wzmożony atak.
 
Margit nie rób histero póki się nie wyleczysz, bo tylko pogorszysz sprawę rozsiewając bakterie po najdalszych zakątkach. Może dojść do stanów zapalnych w macicy, jajowodach, jajnikach.
Wiem, że ciężko się czeka, ale nie bez powodu Ci odmawiają. Może oprócz leków zmień dietę, wprowadź jakieś mocne probiotyki, nasiadówki. Taki wzmożony atak.
Ja cholerstwo leczylam 8 m-cy zanim mnie dopuscili do operacji. Jednego dziada wytepilam to inny sie pojawil i co rusz cos nowego. Bakteriusy to straszna sprawa
 
@Kurcia @Never give up @olgaaa1987 @Agniecha1508 kochane ✊✊✊✊ za wasze bety !! Niech rosną jak szalone I będą początkiem cudownej ciąży !! ❤❤❤❤

@Chocolateri @agawas11 @Jeszczeniematka ✊✊✊ za maluszki niech dalej pięknie rosną :) ciotki czekają na foto :D ❤❤❤

@malena100 ✊ za jajeczka !! Niech pięknie się zapladniaja i dają początek pięknej zdrowej ciąży ❤

@Gotart ✊ za jejczka! Niech pięknie rosną! Czekamy na info kiedy transfer :)

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! ❤
Wow ale sie dzis dzieje :) Trzymam kciuki za Was wszystkie ✊✊ Powodzenia!
 
Ja już wszystko wiem.... niestety wynik się nie zmienił, czyli dupa :(
Za cała resztę 3mam mocno kciuki, abyście miały dużo lepsze informacje niż moje... :*
 
Ja już po punkcji, żyje [emoji5]u mnie tylko 3 pobrane komórki - tylko z prawego jajnika bo jak już pisałam lewy nie działa ☹️kwestia ile okaże się dojrzałych. Ta informacja trochę mnie podłamała [emoji22]liczyłam chociaż na 5 [emoji17]co ma być to będzie, nic już nie zrobię...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już wszystko wiem.... niestety wynik się nie zmienił, czyli dupa :(
Za cała resztę 3mam mocno kciuki, abyście miały dużo lepsze informacje niż moje... :*

Oh nie :(:( Kochana przykro mi...
Zanim weźmiesz mrozaczka przebadaj się dokładniej. Histeroskopię chociaż zrób jeśli nie chcesz jeszcze immunologii. Badania pokazują, że w cyklu po histeroskopii jest więcej ciąż z IVF, bo histero trochę zmienia stosunki immunologiczne w macicy.
 
Ja już po punkcji, żyje [emoji5]u mnie tylko 3 pobrane komórki - tylko z prawego jajnika bo jak już pisałam lewy nie działa ☹️kwestia ile okaże się dojrzałych. Ta informacja trochę mnie podłamała [emoji22]liczyłam chociaż na 5 [emoji17]co ma być to będzie, nic już nie zrobię...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Będzie dobrze... trzeba teraz mocno w to wierzyć!!! :)
 
reklama
Ja już po punkcji, żyje [emoji5]u mnie tylko 3 pobrane komórki - tylko z prawego jajnika bo jak już pisałam lewy nie działa ☹️kwestia ile okaże się dojrzałych. Ta informacja trochę mnie podłamała [emoji22]liczyłam chociaż na 5 [emoji17]co ma być to będzie, nic już nie zrobię...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Liczymy, że wszystkie będą dojrzałe i się zapłodnią. Trzymamy kciuki! nie załamuj się :*
 
Do góry