reklama

Kto po in vitro?

Hej.. ja narazie muszę opuścić forum ... odebralismy wyniki testu Pappa i nie jest dobrze .. dziś dodatkowo musieliśmy zrobić testy NIFTY.. proszę Was o modlitwe... trzymajcie się i każdej z osobna kibicuje ! ❤✊
Zylwia kochanie!! Mus być dobrze!! :* Pomodlę się. Trzymam kciuki za dobre wyniki, kurka oby obeszło się na strachu. Nie opuszczaj nas!!
 
reklama
Haha cudowny chłopak:) Zgadzam się że może mam (mamy?) wyidealizowane podejście do macierzyństwa i bobasa ale jesteśmy tymi które wyczekują nadal ;) Ja nie mówię że chce aniołka grzecznego bo nie chce...chciałabym normalnego brzdąca, takiego który ma swój charakterek:) i wiem że malec charakterny będzie mógł mieć nieco inne zdanie ode mnie i liczę się z tym. Po prostu chcę tego doczekać jak każda z nas:)
Rozumiem :) po tp właśnie tutaj jesteśmy aby mieć te małe łobuzy bo pomimo ze czasami ba...rdzo denerwują to zawsze kocha się ich najbardziej na świecie :*
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry