Biedroneczka83
Fanka BB :)
Super![emoji173] pozazdroscic (oczywiscie tak pozytywnie) zdrowka [emoji4]
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Już chyba wam wolała grypę raz na 3 lata....
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Super![emoji173] pozazdroscic (oczywiscie tak pozytywnie) zdrowka [emoji4]
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pilnuj bety. Nie chce straszyc ale ostrzec ja akurat (wiek ze kazdy przypadek jest inny, i inne objawy) mialam bete 130 potem spadla 120 a nastepnie urosla do 149 i przestala rosnac. Lekarz mi powiedzial odstaw leki jak dostaniesz miesiaczke to znaczy ze sie oczyscilo i nie udalo. W moim przypadku zaufalam lekarzowi, dostalam miesiaczke a 4 tyg pozniej trafilam na sor z rozlana ciaza pozamaciczna jajowodowa brakowalo paru godzin i bylo by po mnie. Zdrowy rozsadek moj i ratownika mnie uratował. Po miesiaczce dodam ze nie mialam juz zadnych objawow ciazy ale przed to bole itp byly. Reasumujac moniturujcie bete jak kaza odstawic leki sprawdz by spadla o 0 lub do 2 mimo miesiaczki bo moze byc roznie
Jeszcze tylko powiedz jak sie zorientowali że to pozamaciczna była. Wolę wiedzieć na co kierować lekarzy w razie w.Pilnuj bety. Nie chce straszyc ale ostrzec ja akurat (wiek ze kazdy przypadek jest inny, i inne objawy) mialam bete 130 potem spadla 120 a nastepnie urosla do 149 i przestala rosnac. Lekarz mi powiedzial odstaw leki jak dostaniesz miesiaczke to znaczy ze sie oczyscilo i nie udalo. W moim przypadku zaufalam lekarzowi, dostalam miesiaczke a 4 tyg pozniej trafilam na sor z rozlana ciaza pozamaciczna jajowodowa brakowalo paru godzin i bylo by po mnie. Zdrowy rozsadek moj i ratownika mnie uratował. Po miesiaczce dodam ze nie mialam juz zadnych objawow ciazy ale przed to bole itp byly. Reasumujac moniturujcie bete jak kaza odstawic leki sprawdz by spadla o 0 lub do 2 mimo miesiaczki bo moze byc roznie
No baa!! Wiedziałam ze tak będzieHaha czyli mialas racje ze ja.na.bete a ty na transfer...kciukow nie puszczam!!!
Może byc tylko te b jakieś dziwne hehe
Chętna jestemwoooow taka zwierzyna mówisz i to w Wawie... suuuper.
Ja sie wychowałam na jelonkach. Lazurowa i te rejony. po drugiej stronie lazurowej pola uprawne były. pamietam ze mama kazałaisc kupic kapuste czy cos a ja z kolezanka na pole i wykopywałysmy a piniążek do kieszeni hahaha teraz blok na bloku. Kurdę Koniczyna i LAseczki z Wawy np. @Oczekiwanie2017 , ,@labelladurmiente ,@Margit2018 @walczaca o szczescie i kto tam jeszcze zorganizujmy spotkanie w Wawie! Trochę nas jednak jest! Kto jest za?@PaulinkaP kiedyś mówiłas ze jak coś to przyjedziesz też. Chętna?
![]()
Ja jestem w Invicta Wrocław i tam akurat trzymają się ściśle harmonogramu.... Zawsze mówi że maja takie odgórnie rozporządzeń. A Ty w jakim mieście jesteś?
Azotopiryne equoral i medrol
ja, one wszystie to były blondi z rozpuszczonemi włosami@Kurcia po prawej, w najdłuższych włosach, a od lewej @Vorreiavereunbimbo i @JoannaRak
@JoannaRak to ta najbardziej z przodu bo jej się chciało siku przed podróżą i zapinkalała do kibelka szyyyybciutko
![]()