reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powyżej 1000 kalkulatory już nie działają bo prawidłowy przyrost jest wolniejszy to min 2x/96h, inny niż na początku; powyżej 1000 ważne jest usg a na nim u mnie pusto (bete robi się tylko gdy podejrzewa się coś złego, nic się nie widzi itd).

Poczekaj jeszcze chwilkę [emoji8] Wiem, że łatwo mi mowić, ale uwierz mi, że tez ciagle myślę czy wszytko u mnie Ok. Pęcherzyk co prawda widziałam, ale nawet dziś rozmawiałam z dziewczyną u ginekologa i mówiła, że ona w tym samym czasie już miała mdłości, a ja nic... mam wrażenie, Żr nawet piersi mniej bolą... wizytę mam dopiero 11 kwietnia [emoji15][emoji15][emoji15]zwariuje z niepewności do tego czasu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poczekaj jeszcze chwilkę [emoji8] Wiem, że łatwo mi mowić, ale uwierz mi, że tez ciagle myślę czy wszytko u mnie Ok. Pęcherzyk co prawda widziałam, ale nawet dziś rozmawiałam z dziewczyną u ginekologa i mówiła, że ona w tym samym czasie już miała mdłości, a ja nic... mam wrażenie, Żr nawet piersi mniej bolą... wizytę mam dopiero 11 kwietnia [emoji15][emoji15][emoji15]zwariuje z niepewności do tego czasu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje maleńka za wsparcie!!!!!!! [emoji6] [emoji6]
Sutki mnie akurat bolą, podbrzusze też, dziś nawet bardziej niż wczoraj, pewnie przez te zagwostki. Szkoda, że nic z tego nie wynika.
Jeszcze raz bardzo dziękuje w imieniu swoim i pierwszego w historii Pęcherzyka widmo!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
4000 dzisiaj ;(((( już nie wiem co mam myśleć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy, ale...
Ja kiedyś w momencie, gdy beta przekroczyła 1000 a nie było widać pęcherzyka w macicy wymusilam od lekarza skierowanie do szpitala. W szpitalu dosyć szybko znaleźli ciążę, niestety nie tam gdzie trzeba.
Monitoruj to co się teraz dzieje.
 
Przecież Ty nie struś!!! Na pewno są super! [emoji6]
Ja też mam 35 i też dopiero teraz zaczęliśmy walkę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

:-) Niby nie. Ale jestem strasznie tym wszystkim przerażona. Super jest w tym forum to ze sie nawzajem tak wspieracie. Dla osób które nigdy nie miały takich problemów jak my tutaj, wydaje się że wszystko jest takie proste. Przecież każdy wie jak się dzieci robi. A jak macie problem to przeciez są kliniki. Nie zdają sobie sprawy ile to kosztuje i nie mam na myśli pieniędzy. ..chociaż to tez jest istotna kwestia. Bo my chociaż jeszcze do in vitro nie podeszlismy to na badania i iui wydaliśmy juz prawie tyle. A w sumie nikt nam nie jest wstanie powiedzieć co jest przyczyną niepowodzeń. Po prostu się nie udaje, a czas ucieka....
 
Kochana, mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy, ale...
Ja kiedyś w momencie, gdy beta przekroczyła 1000 a nie było widać pęcherzyka w macicy wymusilam od lekarza skierowanie do szpitala. W szpitalu dosyć szybko znaleźli ciążę, niestety nie tam gdzie trzeba.
Monitoruj to co się teraz dzieje.

Dziękuje za info, wszystkiego już się można spodziewać.....
A da się to jakoś lekami zbić czy operacja?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Jodzia - nie martw się za wczasu. Pare stron dalej @aga06 wypisała nam takie dopalacze naturalne na poprawe jajc - no to szukaj i korzystaj i to do dzieła - też sobie dziś dokupiłam czego nie miałam i będzie pedzenie jajek ihaihahihah[/QUOTE]


Dziekuje. Znalazłam ten wpis....hmmm generalnie wszystko z tego biorę od dłuższego czasu oprócz Dha , będę musiała dokupić :-)
Nie macie jakiś skutków ubocznych przy braniu q10 ja biorę 120 mg i dhea 50 mg i boli mnie głowa. Jak odstawilam przestała. Zaczęłam brać znowu boli.
 
:-) Niby nie. Ale jestem strasznie tym wszystkim przerażona. Super jest w tym forum to ze sie nawzajem tak wspieracie. Dla osób które nigdy nie miały takich problemów jak my tutaj, wydaje się że wszystko jest takie proste. Przecież każdy wie jak się dzieci robi. A jak macie problem to przeciez są kliniki. Nie zdają sobie sprawy ile to kosztuje i nie mam na myśli pieniędzy. ..chociaż to tez jest istotna kwestia. Bo my chociaż jeszcze do in vitro nie podeszlismy to na badania i iui wydaliśmy juz prawie tyle. A w sumie nikt nam nie jest wstanie powiedzieć co jest przyczyną niepowodzeń. Po prostu się nie udaje, a czas ucieka....

Wiem o czym mówisz-tu znajdziesz wsparcie bo naprawdę-NIKT kto się nie zmaga z tym problemem nie jest w stanie zrozumieć tych emocji,problemów jakie mogą się zdarzyć po drodze(pieniądze to akurat chyba " najmniejszy" z problemów):związek,relacje rodzinne...
Ja z każda porażka czułam się mocniej nie rozumiana,oceniana...gdyby nie wsparcie M -byłoby mega ciężko..
Także-jestem!!!!jakby co!!!Wal ja w dym!!!:D
 
@Jodzia - nie martw sie-każda z Nas to indywidualna sprawa.Ja teraz w czerwcu kończę 37 lat ale jajca jak nosiłam to miałam 35 I JESZCZE jedno mi zostało z tego ;)
A teoretycznie w oznaczeniu wychodowalismy lepsze zarodasy niż moja 25 letnia kumpela-ale wiesz-nie wiadomo co z Nimi dalej ...
A statystycznie niestety ryzyko wzrasta po 35 roku życia-z tym ,ze PAMIĘTAJ,że STATYSTYCZNIE KAŻDY POLAK ZARABIA PONAD 4 TYŚ. :D :D :D
Także głowa do góry będzie Ok!!!!
Będziesz w pięknej,zdrowej ciąży ;)

Dziekuje za mile słowa. Mam taką nadzieję :-) wierze ze każdej z nas tutaj się uda :-)
 
reklama
Wiem o czym mówisz-tu znajdziesz wsparcie bo naprawdę-NIKT kto się nie zmaga z tym problemem nie jest w stanie zrozumieć tych emocji,problemów jakie mogą się zdarzyć po drodze(pieniądze to akurat chyba " najmniejszy" z problemów):związek,relacje rodzinne...
Ja z każda porażka czułam się mocniej nie rozumiana,oceniana...gdyby nie wsparcie M -byłoby mega ciężko..
Także-jestem!!!!jakby co!!!Wal ja w dym!!!:D

Dziekuje! na pewno skorzystam :D
 
Do góry