reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja od pon 12dc i monitoring już się oszczedzam to co miałam najgorsze porobić poronilam w tym tygodniu

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane...taknsie przejmowalam ze bede musiala badac progesteron w 2dc a to bedzie niedziela...ale ogarnelam temat...bylam przygotowana ze pojade 150km .:happy:
Dzis od rana brzuch troche pobolewa a okresu brak a nawet jak dostane popoludniu to pewnie bede musiala liczyc od jutra 1dc(tak gdzies Was czytalam) no i moje obawy sa stad bo wiem ze po paru dniach nalezy zrobic monitoring czy jajaca dobrze rosna...tak tez mi lekarza wspominal ale nie mowil dokladnie jak to będzie u mnie. Wiec stąd moje pytanie jak to wygladalo u Was? Wiecie swieta niedługo...:hmm: ja tam moge jechac w lany poniedzilek ale nie sadze ze profesor miałby na to ochote...
Ja juz tak pragnę zeby sie to wszystko zaczelo...dzis pol nocy nie spalam :hmm:
 
Ja się witam ale po 8 godzinnym śnie ;) łóżko całe dla mnie bo M na zjeździe wkoncu się nie budzilam, bo jak M śpi się mną wystarczy że hrapnie albo przywraca się z boku na bok i się budzę odrazu a dzisiaj błogi sen miał i jakieś dziwne sny na stymulacji to jakaś Masakra :/ smigam śniadanko zrobic i leki pobrac, miłego dzionka wszystkim;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem jeszcze przed stymulacja, jak to wyglada? Zastrzyki robi się co rano? Dwa razy dziennie? O tych samych porach? Miłego dzionka wszystkim, ja jadę do szpitala zbadać ( . ) ( . ) [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem jeszcze przed stymulacja, jak to wyglada? Zastrzyki robi się co rano? Dwa razy dziennie? O tych samych porach? Miłego dzionka wszystkim, ja jadę do szpitala zbadać ( . ) ( . ) [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana zastrzyki raczej na wieczór ale , zależy w jakiej fazie stymulacji jesteś i jakiej bo ja np jestem na cyklu sztucznym przed transferem mrozaczka i jak narazie tylko biorę tabletki od 2 dc a zastrzyki zacznę zapewne od wt albo środy, na jaki etapie jestes?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem jeszcze przed stymulacja, jak to wyglada? Zastrzyki robi się co rano? Dwa razy dziennie? O tych samych porach? Miłego dzionka wszystkim, ja jadę do szpitala zbadać ( . ) ( . ) [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj kochana to zależy. Ja mialam stymulacji i przy 4 zastrzyki robilam rano a przy jednej ok 16. Ważne zeby brac o tej samej porze i nieraz trzeba nawet trzy zastrzyki dziennie brac a nawet 4
 
@dżoasia. Bez ingerencji lekow bo wedlug lekarza produkuje wlasne jajeczka a te po po lekarz beda kiepskiej jakosci.

@Biedroneczka83 bardzo mi przykro.



Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
Trochę to dziwne bo w naturalnym cyklu kobieta wyprodukuje góra 2-3 pęcherzyki i nie jest powiedziane, że będzie tam komórka jajowa. Czyli moim zdaniem szanse są bardzo znikome. Prawdę mówiąc pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Żadna z dziewczyn tutaj nie miała takiego przypadku. Zawsze jest stymulacja aby zwiększyć właśnie szanse.
 
Szczerze mowiac tu dr nic o tym nie mowil. Mam do niego umawiac sie w 1 dc to zapytam. Bo teraz to juz nie wiem co myslec

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana zastrzyki raczej na wieczór ale , zależy w jakiej fazie stymulacji jesteś i jakiej bo ja np jestem na cyklu sztucznym przed transferem mrozaczka i jak narazie tylko biorę tabletki od 2 dc a zastrzyki zacznę zapewne od wt albo środy, na jaki etapie jestes?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Na etapie oczekiwania do lipca :) pytam tak "na zapas"


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry