reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane jestem po wizycie musiałam ochłonąć a to co usłyszałam na wizycie muzyka dla moich uszu najwspanialsza jaka może być na świecie żadna inna może nie istnieć aż 133,33 uderzeń na minutę;) Cudzie trwaj z Nami całe życie!!okazało się że mam centymetrów krwiaczek na tylniej ścianie mam się oszczędzać może się oczyszczać a te plamienie nie wiadomo skąd wczoraj się wzielo
IMG_20180427_211636.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180427_211636.jpg
    IMG_20180427_211636.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 518
Tak z innej beczki. Bylismy dzis w tej klinice i Invicta W Gd jest w centrum handlowym - wracajac śmiejemy sie z mezem , ze fajnie w CH mozna se dziecko kupic;). Maz sie smieje , ze jak sie uda i kiedys dziecko zada pytanie , a skąd sie biora dzieci" to odpowiedz bedzie jedna " jak to skad ? - z połek w centrum haandlowym" - trzeba żartować aby nie zwariować :growl::szok:
Dużym plusem tej lokalizacji jest Costa Cafe na parterze i piękna starówka rzut kamieniem [emoji6]
 
Kochane jestem po wizycie musiałam ochłonąć a to co usłyszałam na wizycie muzyka dla moich uszu najwspanialsza jaka może być na świecie żadna inna może nie istnieć aż 133,33 uderzeń na minutę;) Cudzie trwaj z Nami całe życie!!okazało się że mam centymetrów krwiaczek na tylniej ścianie mam się oszczędzać może się oczyszczać a te plamienie nie wiadomo skąd wczoraj się wzieloZobacz załącznik 851349
Ciesze sie ze wszystko ok :) Gratuluję:) i oszczedzaj sie teraz :)
 
@Agonia777 - kochana ja dzis po rozmowie w invicta. Rozmawialam z lekarzem na temat opcji i wybraliśmy program IVF ED ALL INCLUSIVE FRESH NS - jajeczka dawczyni sa swieze - ale po zapłodnieniu zarodki zamrażają - nie trzeba synchronizować cyklów . Mozna spokojnie twoją śluzówke przygotować - w tym przypadku to roznica w cenie 1600 zl od banku mrozonych.
A jak z dawczynią klinika sama wybiera czy wy możecie decydować i jak długo będziecie czekać?
 
Kochane jestem po wizycie musiałam ochłonąć a to co usłyszałam na wizycie muzyka dla moich uszu najwspanialsza jaka może być na świecie żadna inna może nie istnieć aż 133,33 uderzeń na minutę;) Cudzie trwaj z Nami całe życie!!okazało się że mam centymetrów krwiaczek na tylniej ścianie mam się oszczędzać może się oczyszczać a te plamienie nie wiadomo skąd wczoraj się wzieloZobacz załącznik 851349
@limoncia1 - super :)
 
A jak z dawczynią klinika sama wybiera czy wy możecie decydować i jak długo będziecie czekać?
@Agonia777 mamy formularz fenotypowy itd itd - czym mniej wymyślania tym szybciej. Jesli nie znajda tu to moga szukac w innych swoich bankach i wtedy Ty tam jedziesz na transfer np. do Wa-wy a tu cie przygotowują. Czas oczekiwania 2- 3m-ce. U Nas - ja bladynka , mąż blondyn - ja gruba i niska , maż wysoki i chudy - wiec tu nie będzie problemu z wyglądem - jakas się dopasuje - u nas gorzej z gr krwi bo maż ma A RH plus, a ja O Rh minus , a tu chcemy by byla któregoś z nas. Ot i tyle - będzie dobrze
 
reklama
Do góry