reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie jak patrzę na cennik tam to wywalam gałki :D Taniocha jak barszcz:p Ale git!
No. Dokładnie. Prawie jak za darmo. ;)
Dzisiaj jadę wyrzucić ponad stówkę celem porozmawiania z moją dr. Jeśli mi nic nie powie ciekawego, czy mogę zareklamować usługę i wnosić o zwrot kasy? [emoji14]
 
reklama
Nie wiem skad jestes ale jak kiedys szperalam na ten temat to podobno Wroclaw jest dobry na adopcje, ze to wszystko tam trwa krocej. Bron Boze osrodki katolickie
U mnie katolickie nie wchodzą w grę, bo jestem po rozwodzie a miałam też ślub kościelny a z drugim mężem w związku z tym tylko ślub cywilny.
Wrocław dla mnie jest blisko. Dziękuję. :*
 
Znów krwawie :frown: Jutro jeszcze beta i chyba koniec złudzeń :frown:
Gortat jak byłam w invitrowej ciąży w pewnym momencie leciała ze mnie krew jak z kranu. Dostałam lekarstwa położyłam się do łożka plackiem wstawałam tylko do wc, byłam załamana a jednak dziś córeczka na 10 lat. Pomijając fakt że do konca ciąży nie chodziłam po schodach, nie schylałam się, nie sprzątałam to wyszłam z tego o zdrowych zmysłach:rolleyes2: takie krwawienia występują b często i z reguły o niczym groźnym nie świadczą. Trzymaj się
 
To mamy podobnie :-) Już leci 8tc,wszystko byloby super,gdyby nie dojazdy do pracy zatłoczoną komunikacją miejską.Szczególnie rano jest dramat,upolowanie miejsca siedzącego graniczy z cudem, a klimatyzacja jest tylko w teorii...Jeszcze nie zemdlalam,ale zdarzylo mi się już kilka razy wysiadać tylko po to,żeby posiedzieć kilka minut i pooddychać normalnym powietrzem...nie wiem ile jeszcze tak wytrzymam
 
U mnie katolickie nie wchodzą w grę, bo jestem po rozwodzie a miałam też ślub kościelny a z drugim mężem w związku z tym tylko ślub cywilny.
Wrocław dla mnie jest blisko. Dziękuję. :*
No to w razie w poszukaj sobie na forum. Tydzien temu rozmawialam z kolezanka ktora chce adoptowac dzueciatko i mowilam jej wlasnie ze we Wrocławiu najlepiej w tych czasach kiedy sama sie rozgladalam tj rok temu i ona mowila ze jak szukala to dalej tak jest
 
reklama
No to w razie w poszukaj sobie na forum. Tydzien temu rozmawialam z kolezanka ktora chce adoptowac dzueciatko i mowilam jej wlasnie ze we Wrocławiu najlepiej w tych czasach kiedy sama sie rozgladalam tj rok temu i ona mowila ze jak szukala to dalej tak jest
Na razie jeszcze wierzę, że in vitro nam pomoże ale zawsze miałam z tyłu głowy (nie wiedząc, że będę korzystała z in vitro i że będą problemy), że adopcja to jest piękna sprawa. :)
 
Do góry