reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy długo przyjmujecie encorton? Do którego tygodnia?? Bo ja zrobiłam odkrycie, że te moje dziwne objawy ni to żołądkowe ni to nie wiadomo co.. To właśnie chyba po tym...

Ja zaczęłam odstawić po I prenatalnych. Dolegliwości żadnych nie miałam, wręcz przeciwnie. W czasie tych 3 miesięcy zjadłam z przyjemnością więcej jabłek niż przez ostatnie 20 lat (mam uczulenie, które przy encortonie minęło).
 
reklama
Mam do was pytanie odnosnie lekow podczas stymulacji. Czy zazywanie antybiotyku -niestety rozchorowalam sie- moze wplynac na jakosc komorek? Rozmyslam, czy nie powinnam probowac tabletkami do ssania, goracymi herbatkami i inhalacjami zamiast anty. Chociaz z drugiej strony, obawiam sie ze jak to nie pomoze to bede czula sie gorzej :/
Mi lekarz zapowiedział że podczas stymulacji muszę uważać na siebie żeby nic nie załapać ... Że muszę być całkowicie zdrowa więc chyba ma to jakieś znaczenie
 
Dziewczyny czy długo przyjmujecie encorton? Do którego tygodnia?? Bo ja zrobiłam odkrycie, że te moje dziwne objawy ni to żołądkowe ni to nie wiadomo co.. To właśnie chyba po tym...
Mi kazał od 6 tyg zmniejszyć dawkę do 5mg i brać jeszcze tylko przez tydzień
 
Ja też mam sie zjawić jakoś na początku czerwca na wizytę. A masz już jakieś objawy ciążowe? Bo ja jak na razie nic a nic.
Hmmm... Bolą mnie piersi, ale nie jakoś strasznie i kręci mi się w głowie czasem... Brzuch nie boli, senna nie jestem, mdłości nie mam, także na razie łagodnie wszystko przechodzi [emoji6]
 
Na pewno mówiła coś o tabletkach,to chyba nie na naturalnym...Kurcze nie znam się na tym zupełnie,a gadałam z nią zaraz po przebudzeniu się po punkcji i zapamiętałam tylko te 10-12 dni,ale od czego to już nie :D
To wyglada na to ze chce żebyś brała estrofem od początku cyklu, 12 pojawiła się na usg żeby sprawdzic endo i zacząć prg jak będzie już ładne i po 5 dniach transfer. Ale bym zadzwoniła bo tak nie do końca wiadomo o co chodzi ni i dawki ci estrogenumusi przecież ustalić ile
 
Dziękuję[emoji173]
Kurcze chciałabym mieć takie podejscie jak Ty[emoji6]a może to znak że mamy razem podchodzić bo czemu nasze dzieci miałyby się różnić wiekowo w piaskownicy[emoji1][emoji1][emoji1]
I żeby były równe szanse jak beda sie lać[emoji33]

Właśnie!!!! Muszę ja podstarzała przyszła matka mieć jakieś koleżanki z mojej dekady na naszych jordankach, co by wspólnie piaskownicy pilnować. [emoji6]
Dużo zdrówka i szybkiej rekonwalescencji!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Witam, jestem z innego wątku, ale chciałabym się poradzić i może któraś odp.
Tydzień temu mąż był u androloga i okazało się, że ma kiepskie wyniki nasienia. M.in. aglutynacja ++, ruch postępowy A - 0% a ruch B - 11%. (wiem że najważniejszy ruch to A) morfologia - 3%. Ilościowo jest ok, ale większość plemników jest pozlepiane. Dostał skierowanie na test MAR. Czy orientuje się któraś z Was czy istnieje możliwość poprawy wyników? Czy takie wyniki kwalifikują się do ivf gdyby leczenie nie przyniosło efektów? Mąż łyka Androvit, L-karnityne, selen i cynk. Ja mam endometriozę otrzewnową i 1 jajowód niedrożny.
 
reklama
Ja zaczęłam odstawić po I prenatalnych. Dolegliwości żadnych nie miałam, wręcz przeciwnie. W czasie tych 3 miesięcy zjadłam z przyjemnością więcej jabłek niż przez ostatnie 20 lat (mam uczulenie, które przy encortonie minęło).
Ja za jablkami niw przepadam oprocz ogrodowych babci a wlasnie w 1 trymestrze.jadlam po 3 dziennie
 
Do góry