reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lol to u was różnica będzie z 16mscy. Prawie jak bliźniaki :happy: między mną s bratem jest dokładnie rok. Niby najlepszy czas dla dzieciaków a dla rodziców masakra. U nas będzie 3,5 jak dobrze pójdzie, ale i to dla mnie za mało. A czasu nie mam żeby czekać na, aż młody będzie miał z 7lat. Bo jak się trafi klęska urodzaju to po trzecie tez kiedyś trzeba wrócić. A ja mam 34l
Eee tam to nie prsesadzaj ze niby malo czasu ja mam tyle samo i czekam.na pierwsza ciaze i pierwsze dzieciaki
 
Czesc dziewczyny. Jak dzis samopoczucie?
Przez ostatnie dni widzialam tu piekne bety, zarodeczki i jajka :) ciesze sie i gratuluje.

@gosia321 jak sie czujesz? Jestes w domu czy pracujesz?
 
Eee tam to nie prsesadzaj ze niby malo czasu ja mam tyle samo i czekam.na pierwsza ciaze i pierwsze dzieciaki
Biorę poprawkę na to ze pierwsza procedura się nie uda. A do następnej trzeba uzbierać kasę, albo spłacić poprzednią buehehe. Finanse większość z nas mocno ograniczają. Gdyby ivf kosztowało tyle co Inseminacja to startowalibyśmy co 3 miesiące do skutku. Przynajmniej jaU nas udało się właściwie przy 3 transferze. A to była druga procedura.
 
Ja mam wprawę z chłopcami :) ale wiecie co mnie denerwuje.. mój teść tylko dopytuje co będzie, tak jakby nie dopuszcza myśli, że może być dziewczynka, to jest irytujące, bo przecież nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, najważniejsze żeby było zdrowe.. a on już ma pewnie plan, że będzie dziedzic i do tego rolnik jak dziadek.. po moim trupie... nie wiem,ale to mnie tak bardzo denerwuje

Skąd ja to znam :-) jakiś czas temu, też pisałam dziewczynom o akcjach mojego teścia... Nawet jak już było wiadomo, że dziewczynka, to dopytywał po każdej wizycie czy to na pewno :-D mojemu mężowi też powiedział, że dał ciała, że chłopca zrobić nie umiał :-) (rodzice męża nie wiedzą o in vitro) ale minęło trochę czasu, oswoił się z myślą i już spokojnie pisze o wnuczce, pyta o nią, wymyśla imię itd, więc się nie denerwuj, olej sprawę, bo to nie ma sensu. Wiem, że to boli, wkurza itd, ale jak tu mi jedna dziewczyna napisała, na głupotę nie ma lekarstwa, a najważniejsza jesteś Ty i dziecko :-)
 
Czesc dziewczyny. Jak dzis samopoczucie?
Przez ostatnie dni widzialam tu piekne bety, zarodeczki i jajka :) ciesze sie i gratuluje.

@gosia321 jak sie czujesz? Jestes w domu czy pracujesz?
Narazie w drodze do domu i 2 tygodnie na zwolnieniu jest taka pogoda ze nie bede biegacdo pracy ;) a za 2 tygodnie przedluze zla na ciazowe ;)
 
Biorę poprawkę na to ze pierwsza procedura się nie uda. A do następnej trzeba uzbierać kasę, albo spłacić poprzednią buehehe. Finanse większość z nas mocno ograniczają. Gdyby ivf kosztowało tyle co Inseminacja to startowalibyśmy co 3 miesiące do skutku. Przynajmniej jaU nas udało się właściwie przy 3 transferze. A to była druga procedura.
No tak finanse i koszta zwiazane z procedura robia swoje. Ale trzymam kciuki zeby udalo sie od razu ;).
 
dzięki za odpowiedź. Lekarz mi powiedział ze estradiol max 3000 powinien być. I dowiem się w dniu punkcji czy będzie transfer. Mam miec transfer 3 dniowego zarodka...A z tego co mówisz to do ostatniej chwili nie wiadomo czy będzie transfer.
Najgorsze jest to ze to ma być sb i transfer ma robić ktoś inny. ;-( juz mi się stres udziela i te hormony ;-(
Jadzia to ze transferu nie bedzie ,to zawsze ta druga opcja, zakladamy ze bedzie :yes:
 
reklama
Do góry