Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Justin gratuluję pięknej bety kciuki za piękny przyrost i bijące serducho a nawet dwaBeta 103,3. [emoji173][emoji173][emoji173] 7 dpt 2 blastocyst.
No mam nadzieję, że to już jest to.Justin gratuluję pięknej bety kciuki za piękny przyrost i bijące serducho a nawet dwa [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Właśnie girls kiedy można robić bhcg przy 5 dniowym kropki? Wszczepimy w sobotę to może poczekam do nast pon że y było 10 dni?Beta 103,3. [emoji173][emoji173][emoji173] 7 dpt 2 blastocyst.
Ja z 3dniowym ide w 9dpt. To mysle ze Ty w sobote, 8dpt spokojnie mozesz podejsc :-)Właśnie girls kiedy można robić bhcg przy 5 dniowym kropki? Wszczepimy w sobotę to może poczekam do nast pon że y było 10 dni?
Możesz poczekać, wtedy powinna już być konkretna beta. Zasadniczo jeśli wszystko jest w porządku, to w 7 dpt powinna być już ładna beta.Właśnie girls kiedy można robić bhcg przy 5 dniowym kropki? Wszczepimy w sobotę to może poczekam do nast pon że y było 10 dni?
Ja nie wytrzymałam i pierwsza robiłam 8dpt i miałam 329. I ciesze się ze zrobiłam bo stres puścil i juz inaczej do tego podchodziłam jak wiedziałam, że sie dziejeWłaśnie girls kiedy można robić bhcg przy 5 dniowym kropki? Wszczepimy w sobotę to może poczekam do nast pon że y było 10 dni?