reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hdhe powiem ci ze moglo by przejsc bo normalnie uwielbiam kanapki z serem i dzemorem truskawkowym takze mysle ze i sledz by tam pasowal. Choc wydaje mi sie ze sledzie juz sie mojemu bablowi znudzily bo juz mi po nich troszku dziwnie. Sprawdze dzis na imieninach u taty ;) czy dalej nam smakuja. Przez 3 tygodnie jadlam codziennie ;)
Ja dzis po tych sledziach a przed lodami, myslalam ze zwroce obydwa sniadania w lidlu jak podeszlismy do lodowki z wedlinami, normalnie widok kielbachy, a mi sie podnioslo [emoji6]
 
reklama
Moje Drogie,
Czy któraś z Was miała mrozone komórki jajowe po punkcji? Jeśli tak to w jakiej ilości? Ja miałam pobranych 17, 11okazało się że jedt dojrzałych, ale 10przetrwało. 6 zapłodnili i czekamy na ich rozwój a 4 zamrozili. I jestem trochę zła bo to kosztuje kupę kasy, a kosztów nie ma końca. A podobno te komórki jajowe mają słabą "przeżywalność" po rozmrożeniu.

Ja mialam mrozonych 7 komórek. Na świeżo z 6 komórek zaplodnily sie i rozwinely tylko dwa zarodki, z mrozonych 7 oocytow mam trzy zamrożone zarodki. W lipcu będę miec transfer, teraz miałam przerwę na leczenie immunologiczne. Wg mojego lekarza bardzo mały procent oocytow rozmraza sie źle, takie przypadki byly czesciej w przeszlosci gdy uzywano powolnego mrozenia, bo w oocytach wytracaly sie kryształy, ktore je uszkadzaly. Teraz większość ośrodków korzysta z witryfikacji i tutaj ryzyko uszkodzenia oocytow jest bardzo male (dotyczy to tez zarodków). Mrozenie oocytow jest dobra alternatywa, zeby nie powtarzac procesu stymulacji jajeczek, gdyz rozne organizmy roznie na to reagują. A i mrozenie jest jednak tańsze niż kolejna stymulacja
 
@Justin87 pieknie rosnie!!!! Gratuluje!!!!

U mnie sie dzieja normalnie jakies jajca. Tak jak pisalam po Dipherelinie podanej w 1dc @ sie nagle wycofal i znikl. Takze 2,3,4 dc lekkie plamienie. A od wczoraj wodospad!! Jaaa nie wiem czy to normalne. A dr tez nic nie mowil. Mam przyjsc 10.07...
Chociaz ostatnio po gonapeptylu mi sie chyba z 2tyg slimaczyl i slimaczyl ten okres i doktor mowi ze tak moze byc. A gonapeptyl ma podobne dzialanie jak dipherelina...
 
Zazdroszczę Wam, że możecie sobie pójeść dobrych rzeczy... Ja na nic nie mam ochoty. Dziś jedynie loda mi się zachciało, ale nawet on nie został ze mną na długo ...
Kochana naprawde duzo bym dala zeby moc sie cieszyc ciaza i narzekac na nie pozostajace ze mna zbyt dlugo lody [emoji6] nie przejmuj sie, z tego co pisza dziewczyny, mdlosci w koncu mijaja [emoji5]
 
reklama
Do góry