reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Adasonia gdybym była na twoim miejscu to do 3 mies jeździłabym do Ciechoconka. Ciąża z in vitro to często zabawa lekarstwami a szkoda żeby to stracić. Napisz prosze w wolnej chwili czemu u ciebie te stymulacje były takie wielokrotne? Niskie amh?
Amh mi skakalo pierwsze 0.62 druga weryfikacja 1.32 trzecia 1.11 ostatnia robilam w 2017. Ja przy duzych ilosciach lekow stymulujacych produkowalam gora dwa jajeczka... dlatego gretko postaniwil robic 10 razy co moesiac punkcje na stymulacji i pozniej jak uzbieramy jajek ktore mrozilismy bedziemy zapladniac zeby nie tracic pieniedzy za kazdym razem za pelna prpcedure.
 
reklama
Zrobilam sikacza zeby miec na pamiatke i nie wyszedl.... bete robilam w niedziele i byla 108.... dzisiaj zrobilam koljena pewniw wynik po 16... cos czuje ze pozamiatane.
 
Zrobilam sikacza zeby miec na pamiatke i nie wyszedl.... bete robilam w niedziele i byla 108.... dzisiaj zrobilam koljena pewniw wynik po 16... cos czuje ze pozamiatane.
Sikacze są różne. Ostatnio przy becie ok. 900-1000 (tak mi się wydaje, bo dzień wcześniej była 705) zrobiłam sikacza, który miał pokazywać ciążę od wartości 10 i wyszedł blady jak dupa. Tak więc nie ma co się sugerować. Czekaj na betę. [emoji8]
 
Miała któraś z was leczenie immunosupresyj e przed stymulacja do in vitro?
Leczenie, stymulacja i transfer świeżego zarodka?
Czy w takim leczeniu nie odbija się to jakoś na jakości komórek?
 
Dzieqczyny noc to byl koszmar bol glowy 10 na 10 wzielam paracetamol pozniej mefacit gretko to przepisuje na bole pozniej pol eferalganu, zaczely sie wymioty. Od lat nie zygalam... ledwie zyje ryczec mi sie chce. W takich aytuacjavh zawsze szla solpadeina albo pyralgina a janna paracetamol nigdy nie szlam....

Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem. Może to być skutek uboczny leków, a może coś innego. Skoro wcześniej już miewałaś takie bóle, jest szansa, że w ciąży będą się powtarzać, a wszystkie inne leki poza paracetamolem są toksyczne dla płodu.
 
Sikacze są różne. Ostatnio przy becie ok. 900-1000 (tak mi się wydaje, bo dzień wcześniej była 705) zrobiłam sikacza, który miał pokazywać ciążę od wartości 10 i wyszedł blady jak dupa. Tak więc nie ma co się sugerować. Czekaj na betę. [emoji8]
Chcialam miec pamiatke to sie zestresowalam:)
 
reklama
Do góry