reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Halo dziewczyny :) witam się i przychodzę z pytaniem to dziewczyn invimedowskich - ile kosztuje mrożenie zarodka? U mnie na zimowisku koczuje jeden i niedługo mija rok od pobrania go... pamiętam że opłata roczna... ale ile? :errr::errr: a może każda klinika ma przybliżone stawki? Jak było u Was? nie wiem na ile się przygotować...:szok:
Przechowywanie zarodków przed rok 400 zł we Wrocławiu.
 
reklama
Halo dziewczyny :) witam się i przychodzę z pytaniem to dziewczyn invimedowskich - ile kosztuje mrożenie zarodka? U mnie na zimowisku koczuje jeden i niedługo mija rok od pobrania go... pamiętam że opłata roczna... ale ile? :errr::errr: a może każda klinika ma przybliżone stawki? Jak było u Was? nie wiem na ile się przygotować...:szok:
Hej, ja za zarodki płaciłam 400zl na kolejny rok :)
 
Halo dziewczyny :) witam się i przychodzę z pytaniem to dziewczyn invimedowskich - ile kosztuje mrożenie zarodka? U mnie na zimowisku koczuje jeden i niedługo mija rok od pobrania go... pamiętam że opłata roczna... ale ile? :errr::errr: a może każda klinika ma przybliżone stawki? Jak było u Was? nie wiem na ile się przygotować...:szok:

800 zł
 
Nienormalne te nasze chlopy :)
Oj Gosia zebys wiedziala ze sa nienormalni. Moj mnie teraz tak wqrwil ze cos okropnego. Wystarczy ze jeden dzien, tak jak wczoraj, zle sie poczuje i poleze, nie zwracam uwagi co sie dzieje na mieszkaniu, a on mi wszystko do gory nogami powywraca. [emoji35] [emoji35] Przez ta swoja chorobliwa potrzebe pseudoporzadkow, ktore zaszczepila w nim tesciowa. Normalnie nic nie moge miec nie schowanego, bo mi wszystko wyrzuca. Nawet papiery, dokumenty, cokolwiek waznego, co specjalnie sobie zostawiam na wierzchu zeby o tym nie zapomniec. A jak trzeba porzadnie posprzatac to brudu nie zauwaza!!! Alez mam nerwa, cisnienie tysiac piecset [emoji35] [emoji35]
 
reklama
Cassiah, mi się wydaje, że to to samo. Masz mili w licznimu i w mianowniku więc to się po prostu skraca.

Ponawiam prośbę koliberka - może ktoś wynaśnić, jak się liczy tygodnie ciąży po transferze? Jak wpisuję datę poczęcia jako 3 dni przed transferem to pokazuje mi 3ci tydzień, ale jak wpiszę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 5 tydzień. Gubie się.
Z tego co pamietam to sie liczylo tak, ze do daty transferu dodawalo sie 14 dni plus jeszcze wiek zarodka [emoji4]
 
Do góry