reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Troche nie moglysmy sie znalezc z dziewczynami - tzn ciagle sie mijalysmy haha i potem glupio przeciez tak siedziec i z kims rozmawiac a pod stolem klikac:p
Aaa i Mietek klamala, ze nie wyjsciowa bedzie :D full zestaw, kieca, makijaz itp:D

Haha dzoasiu, dzieki bogu za makijaz ;) inaczej to bym tam wszystkich wystraszyla na tej klinice ;)
 
@dżoasia ok to przygotowuje moja dzisiejsza porcje proga na lopacie [emoji14]


Ej laseczki ja co punkcja to panikuje ale ile moga jajniki i brzuch bolec? Nie zwieksza mi sie chyba obwod, juz nie boli przy sikanii (no i prosze Was mialam estradiol 300 wiec o hiperce mowy nie ma), ale sie zastanawiam ile mi to jeszcze dokuczac bedzie.
Slabam, jajniki pokluwaja zwlaszcza jak sie ruszam, brzuch jakos tak okresowo, spalabym tylko.
Chyba odczuwam jakies dlugofalowe skutki narkozy czy cus... ale to w sumie dopiero 2.5 dnia...
Kurciu ja ostatnio miałam punkcję w środę,a w poniedziałek jak wróciłam do pracy,to mi koleżanki,które nie miały pojęcia o punkcji,powiedziały żebym wracała do domu,bo tak źle wyglądałam. Trzymało mnie tak z tydzień. W sumie z tego co czytam tutaj,to bardzo indywidualna sprawa,ale na przykład ja punkcję i znieczulenie bardzo źle za każdym razem przechodzę i długo mnie trzyma.
 
Oki. To nie panikuje.
Chociaz jak mialam 4 pecherzyki to mnie jakos szczegolnie nie pokluli ;) a bardziej boli niz przy 8... ale trudno. Moze endomenda tam sie panoszy i dlatego...
Kurcia a cos przeciwbólowego bierzesz? mi np zapisał dzis mefacit - jak czytak ulotkę to to jakies przeciwbólowe/przeciwzapalne jest. Jeśli nie masz to jutro go zapytaj o to :)
 
Kurcia a cos przeciwbólowego bierzesz? mi np zapisał dzis mefacit - jak czytak ulotkę to to jakies przeciwbólowe/przeciwzapalne jest. Jeśli nie masz to jutro go zapytaj o to :)
On Awsze przypisuje mefacit dobry przeciwbólowy lek ale zawsze jak brałam to sie zastanawiałam czy na pewno jest ok bo to lek kategorii C ale myślę że wie co robi
 
reklama
Do góry